Android Tablet e Okul Zili Yüklemek

Kodla Büyü

teknonik

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar;

Piyasada kullandığımız ve PC lere yüklediğimiz zil programlarını Android tablete yükleyebilir miyiz. Zil için kullanılan PC yi kaldırım tableti kullanmak istiyorum.

Bu konuda bir çalışması, örnek ya da tavsiyesi olan arkadaş var mı?

Zil programı olduğunu ya da mevcut windows'taki zil programını çalıştırabileceğinizi sanmıyorum ama android ile proje geliştirmek isteyenler için gerçekten güzel bir fikir olacaktır.
Böylece zil işleri için dünya kadar para vermek yerine 100 TL'lik bir tablet alıp, iş yürütülebilir.

Sonradan aklıma geldi, androidde çeşitli ajanda programları var. Bu programlarda farklı günler için alarm kurulabiliyor. O tür programları araştırıp, zil çaldırmak için kullanılabilir.

teknonik' Alıntı:
Diğer bir çözüm windowstaki zil programını android e yüklemenin bir yolu olmalı.
http://www.uzmanabi.com/forum/android-c ... -34448.imo gibi
Yazıdaki
Ama sabırlı olun Windows' un açılması-hazırlanması 20 ila 35 dakika sürebilir.
ifadesi bile vazgeçmek için yeterli diye düşünüyorum. Ayrıca sanal makinenin ses aygıtını kullanıp, kullanamayacağı meçhul. Yine de siz bir deneyin, sonuç hakkında bilgi verirseniz seviniriz.

Sürekli açık kalacağı için açılma süresinin sorun olacağını sanmıyorum. 20-35 dk ise kurulumdaki ilk açılma süresi.

Konuyu üç yıl sonra hortlatıyorum kusura bakmayın. Okulda bulunan ve kullanılmayan android tablet ve hoparlörlerle bedavaya bir zil sistemi kurmak istedim. Herhangi bir alarm programı ile kolayca halledilebilecek bir iş gibi duruyordu. Ancak alarm programları sadece dahili hoparlörlerden ses veriyor. Hangi programı denersem deneyeyim harici hoparlörlerden en küçük ses alamadım. Bahsi geçen sistemi daha önce kuran ya da nasıl yapılacağı hakkında fikri olan varsa çok makbule geçer.

Dahili hoparlör, harici hoparlör derken?
Ses çıkışı olarak tabletlerdeki kulaklık çıkışını kullanarak, ses yükselten bir sisteme, oradan da hoparlörlere ses aktaracaksınız. Siz nasıl bir bağlantı yaptınız?

Geri