Android TvBox Kullananlar

Kodla Büyü

nedlloyd

Aktif Üye
Android TvBox almak istiyorum fakat bu piyasaya yabancıyım. Öncelikle kullanan arkadaşlar var ise tavsiyelerinizi bekliyorum. Aklımda 2Gb Ram 16 Gb Rom olanlar var fakat markalar hakkında hiçbir bilgim yok.

Arkadaşlar günaydın.

1- Benim aldığım cihazın içinde kodi yüklü ve içinde kanallar ve filmler falan var. açılan bir film yada kanaldan faturaya extra ücret falan yansır mı? Yasal bir durum mu bu kodi.

2- Bu elimdeki android tv box da uyku modu aktif ve sadece 1 saat 2 saat gibi seçebiliyorum. Pasif bölüm yok. Yada ben bulamadım. Okul için lcd ekrana bağlayacağım. Hangi ayardan düzeltirim

3- Android tv box ı Okula dijital pano tv için kullanmak istiyorum. Duyuru haber ve hangi sınıf hangi derste olduğunu gösteren ÜCRETSİZ android uygulaması biliyor musunuz. Yada tarayıcı üzerinden bi siteden mı faydalanmalıyım.

Şimdiden teşekkğrler

Son düzenleme:
Kodi içinde yüklü herhalde. Peki kodi ye ek şifreli kanal için bir şey yüklemek gerekiyor mu?

yıldıray75 hocam.bahsettiğiniz ürünü letgo üzerinden aldım fakat.modeme yakın olmama rağmen tam verim alamıyorum bağlantı hızında.

yıldıray75 hocam.bahsettiğiniz ürünü letgo üzerinden aldım fakat.modeme yakın olmama rağmen tam verim alamıyorum bağlantı hızında.
eski evimde 3megabit internet ile 480p filmleri rahat izliyordum. 720p leri de gece internet biraz daha rahatlıyordu onu açıp 10 dakika dolmasını bekleyip izliyordum. birde girdiğiniz eklentinin filmi izlemek için bağlandığı server ın yoğunluğu da önemli. ben filme tıkladığım zaman alt alta belki 20 tane servır çıkıyor en hızlısını bulup ondan açıyordum. şuan evimde internet yok inşallah türk telekom bağlarsa o zevkime devam edicem

ben de çinden A95x aldım daha önce k3 almıştım a95x 3gb 32 gb model k3 ise 2-16 olan model içindeki işlemciler amlogic 6 ve 8 çekirdekli modeller .Paraya kıyarsanız rk3399 işlemcili 4gb ram li olanları tercih edin fiyatı 500 tlye falan geliyor.

Geri