Androidden iOS'a Whatsapp transferi

Kodla Büyü

cumalisav02

Aktif Üye
Samsung telefonumdaki Whatsapp yedeğini İphona taşımak istiyorum bir türlü yapamadım. Birçok vido izledim çoğu ücretli program tanıtımı. Androiddeki whatsapp yedeğini(msgstore-2021-11-11.1.db.crypt14) iphone taşıdım, icloud'a yükledim, ama kurulum yapılırken o yedeği görmüyor. Database şifrelemeleri farklı mı? Daha öcnce geçiş yapan var mı?

Whatsapp'ın ayarlarında sohbet yedeğini alıp yeniden kurarken yedeği yükle seçeneği ile yapılmıyor mu? Telefona her yeniden kurulumda yedeği yükleyeyim mi diye soruyor whatsapp. Ben yedek kullanmadığım için her seferinde atla diyorum.

Whatsapp'ın ayarlarında sohbet yedeğini alıp yeniden kurarken yedeği yükle seçeneği ile yapılmıyor mu? Telefona her yeniden kurulumda yedeği yükleyeyim mi diye soruyor whatsapp. Ben yedek kullanmadığım için her seferinde atla diyorum.
Aynı işletim sistemleri için oluyor. Hatta ios'ta andrıid için yedek indir seçeneği var. Ama androidde yok. Yedek icloudda ama onu ya görmüyor ya da kabul etmiyor

Hocam bir akrabam için başıma geldi. Kolay birşey hallederiz deyip, işe koyulduk ancak elimizde kaldı yedek. iOS'tan Androide geçiş icin uğraşmıştım ama pes ettiğimi hatırlıyorum. En iyisi bir telefoncuya götürmek dedik verdik halletti bazı aktarilabilecek verileri. Ücretli program kullanıyorlar sanırım.

Geri