Ankara-İstanbul bileti

Kodla Büyü

cmos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ankara- istanbul gitmek istiyorum. haber mahiyetinde olsun diye buraya yazıyorum. şehirfırsatı grupon kodu 3tl. gidiş dönüş 57tl. metro turizm. fakat ulaşım 6-7 saat ve istanbul içi gidiş durumu söz konusu. bir de pegasusla uçakla gidiş var. 56tl sadece gidiş. ama 1 saatte. 2 kişi olunca bu iki ulaşım aracı arasında 100tl fark oluyo.
siz ne önerirsiniz. vakit nakittir deyip uçak mı yoksa para cebimizde kalsın otobüs mü?

bir de uçaktan inince sabiha gökçenden kağıthane çağlayan taraflarına gitmek kaç saat sürer.

ooooo sen bi de sabiha gökçende ineceksin. Hocam ankaradan esenboğa'ya gtimek, sonra sabihadan kağıthaneye, bi de bunun dönüşü 80-100 lira daha ekle uçak parasına. Ama otobüsle esenlerden çok kolay ulaşırsın, kağıthaneye.

esenboğaya bırakacaklar dönüşte de alacaklar desek. pegasus sadece sabiha gökçene çalışıyo galiba. bizim de kağıthaneye gitmemiz gerekiyo.

florance nightingale yeni hastanesinin oraya gideceğiz çünkü aslında.

ben 20 gün kadar oldu sanırım Tekirdağ-Ankara 49TL vergiler dahil anadolu jetten bilet aldım. kampanya vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir bakın isterseniz

tekirdağ kağıthane şişli arası uzak geldi bana 110 km. bilet durumu da gece 44 gündüz 59 anadolu jet

sabiha gökçenden şişli kağıthane taraflarına neyle gelinir. havaş servisi falan var mıdır? kaç tl harcarım.

sen tabiki tekirdağdan bilet almayacaksın istanbuldan alacaksın ben kıstas yapabilmen için belirtmiştim hocam. neyse sana fikir verende kabahat sen yaya git az yakarsın hem de bedavaya gelir

Ben grupon kullandım. 2 kişi gidiş dönüş 83'er TL'lik bileti, grupon biletleri dahil 172 TL(83+83+6 tl grupon bileti) 'ye malettim.

cmos' Alıntı:
sabiha gökçenden şişli kağıthane taraflarına neyle gelinir. havaş servisi falan var mıdır? kaç tl harcarım.
en ucuz ve rahat yolu sabiha gökçenden E3 belediye otobüsüne binip 4. leventte ineceksin ordanda metro ile ver elini mecidiyeköy

Uçakla sabiha gökçene gelmek hiç mantıklı değil. Çünkü S.G.'den kağıthaneye 1,5-2 saatte ancak ulaşırsınız.
Maliyet açısından otobüsle gelmek en uygunudur. Ordan metro ve metrobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.
Ancak bebek falan varsa otobüs sıkıntı olabilir.

u_kucuk3 hocam söylediklerini ciddi bir şekilde okudum ve araştırdım. senle dalga geçmedim. ama senin sözlerin kırıcı olmuş. üzüldüm.

atatürk havalimanı kağıthaneye daha yakınmış. orayı denemek istiyorum. 30km arası var. neyle ulaşım sağlanıyor biliyor musunuz? ayrıca ilgilenen ve cevap yazanlara ayrıca teşekkür ederim.

Otobüsle 6 saat uçakla 1 saat yol+1 saat erken havaalanında olacaksın+1 saat bavul alma çıkma işlemleri +istanbuldan kağıthane enaz 2 saat desek nerdeyse 5 saati buluyo uçakla da :) ben çok gittim geldim otobüs yormuyo istanbul ankara arası

ben yanlış anlamışım sanırım bir an dalga geçiyorsun sandım kusura bakma hocam

İlgilenen cevap veren hocalarıma teşekkür ederim. Şimdi de dönme vakti. Dönerken 4.levent metronun hangi çıkışında bekleyip sabiha gökçen'e gideceğiz. Bir de 3 biletli olmasının sebebi nedir?

Geri