Ankara Btr başvuruları

Kodla Büyü
Yazı yok sadece liste. O yüzden ben yarın okula gitmeyeceğim. Yazın gelince başlarız.

hocam yazıda 29 undan itibaren diyor.
yarın başlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171003-161528.png
    Screenshot_20171003-161528.png
    253.2 KB · Görüntüleme: 153
görevlendirme 19 ocağa kadar alınmış.
demek 2. dönem aynı eziyet.

İlk haftadan yazılıyor mu yoksa iki hafta boşuna mı çalışmış olduk şimdi

18 Eylülde yazı valinin önünde , 3 ekimde dönüt... 29 u başlangıç diyor olurda ... görevlendirme dönemlik olduğu için 19 ocak biter...

Eğer 2. dönem için valiye 1 ay öncesinden falan yazı gönderilmezse hepimize ve okullara aynı eziyet... Ne bizi düşünen var , ne okulu ne okullardaki fatih projesinin işleyişini ...
Bazem kendi kendimize fatihcilik oynuyoruz diye düşünmüyor değilim...

hocam yazıda 29 undan itibaren diyor.
yarın başlayabilirsiniz.

Arkadaşlar o ilden valiliğe gitme tarihi yazının. Yazının icinde şu tarihten itibaren yazmıyor. Yazı size tebliğ edildiği tarihten itibaren başlarsınız. İl Mem Fatih Projesi birimi de zaten "okuldan size tebliğ edildiği tarihten itibaren baslayacaksınız ve ekders alacaksınız" dedi.

Telefondan baktığım için sadece listeyi görmüştüm. 4 dosya varmış. Resmi yazı, görevler, liste vs..

Yarın başlıyor muyuz, yoksa okuldan tebliğ etmelerini mi bekleyeceğiz?

Son düzenleme:
Listede adımız yoksa iş kötü. Dersler de dağıtıldı. Maaş karşılığını bile zorla zoldurduk.

3 sene Mardinde btr olarak çalıştım orada dönemin başlamasıyla 1 hafta rötarlı başlıyordu btr görevlendirmeleri.
Artvin Hopa ya geldim seminer döneminde aldılar başvuruları ayın 18 inde başlangıcı yaptılar. Helal olsun diyorum ülkenin başkentinde işler bu derece aksayıp taşrada hızlı ilerleyebiliyorsa bu ilde bize değer verildiğini gösterir.

listenin tamamı

Ekli dosyalar

• 2017 - 2018 BTR Görevlendirme.rar
    513.8 KB · Görüntüleme: 104
Okullara resmi yazı geldi mi ? Yazı geldiği gün tebliğ edildiği gün mü göreve başlamış olacağız ?

Gelmedi yazı. Ben bugün gittim dersim olmamasına rağmen. Müdürüm başlatılırız dedi ama bilemiyorum .

Bugun tebliğ edildi, göreve başladım. Ücret 29 Eylül olur tarihi dikkate alınarak yapılacak. Dikkatinize.

Çorumdan ses yok hocam. Milli eğitimdekiler valilikte diyorlar. Yine 3 hafta uzuyacak her zamanki gibi.

Geri