Ankara Btr başvuruları

Kodla Büyü
Şimdi iki durum söz konusu kendi okulunda bulunup çalışanlar için okulun tavrı belirleyici olacak valiliğe uyup 19undan itibaren ödeyebilir. Ama farklı okula görevlendirilen arkadaşlar için durum net başlama tarihinden itibaren ödeme yapılır.

dys den yazı ulaştı mı okulunuza arkadaşlar? Muhtemelen yazı gelince o tarihi baz alacaktır idare

Valilik olurunda eski olurlandan farklı olarak "asli görevlerini yerine getirdikten sonra" ibaresi eklenmiş ve koyu yazılmış. Bu ne anlama geliyor?

Dysden gelmeyecek mi yoksa 4 gündür ilçeden bir türlü gondermiyorlar. Okul da senin gorevlendirmen gelmedi diyor.

Altındağ bugün geldi. Ama bugünden itibaren başlıyor dedi mudur yard. Gelen yazıda herhengi bir ifade yoktu

Dün 19 undan itibaren başlattılar. Bugün ilden görüş alınmış. Kesinlikle 27 sinden itibaren başlatılacak denmiş. ( il onay tarihi o olduğu için) bugün yeniden yazı yazdılar 27 sinden itibaren göreve başlamıştır diye

Her yıl aynı muhabbet. Görev size tebliğ edilmeden siz neye göre göreve başlıyorsunuz? Yazı 2 ay gecikse de görev yapacak mısınız? Bence onay yazısı ne zaman gelirse o zaman başlayın. Her sene yazı geldiği gün veya ertesi günü başlıyorum ben. Şimdi de Pazartesi başlayacağım misal.

Her yıl aynı muhabbet. Görev size tebliğ edilmeden siz neye göre göreve başlıyorsunuz? Yazı 2 ay gecikse de görev yapacak mısınız? Bence onay yazısı ne zaman gelirse o zaman başlayın. Her sene yazı geldiği gün veya ertesi günü başlıyorum ben. Şimdi de Pazartesi başlayacağım misal.

18 saat dersim var Btr olacagim diye ders programinda bir talebim olmadı. derslerim daginikti 35 saat bekledim hocam okulda 2 hafta icin programi kendime gore yaptirip bencillik mi yapsaydim yani

Arkadaşlar müdür formatörlüğümü 1 Ekimden başlatmış. bana yazı 28 cuma günü mesai çıkışı tebliğ edildi. 27 sinde başlayan var mı bu görevlendirme başlangıç tarihi herkes için aynı değil mi.

Hocam onay tarihi diyoe yazıda
Maalesef müdürünüzle aranızda anlaşın noktasına gelmiş iş. Yazılan yazı bence açık ve sizin dediğiniz gibi ama müdür ben öyle anlamıyorum değinde tartışmaya girmek istemedim. Meb de keyfiliklere karşı birileriyle tartışmaktan usandım artık uğraşmıyorum ne demiş Adam Simith
Bırakınız yapsınlar; bırakınız geçsinler!

Geri