Ankara da amator yapılacak spor?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaslar 32 yasinda amator olarak yapabilecegimiz bir spor var midir voleybol basketbol gibi yani bizim yas grubunda amator ligde vs oynayan takimlar vs. Hem spor hem eglence olsun maksadiyla

Hocam ülke genelinde yapılacak en uygun amatör spor halı saha maçlarıdır kanımca :)

btr23' Alıntı:
Hocam ülke genelinde yapılacak en uygun amatör spor halı saha maçlarıdır kanımca :)
hocam kesinlikle katılıyorum ama okulda 2 hafta yaptık 3. hafta ihtiyarlar sakatlandı bir daha oynamayız dediler amatör futbol kulübü çok ama o kadarda futbolda becerikli olmadığım için basketbol yada voleybol yazdım

her_dem' Alıntı:
okçuluk hocam. her yaşta yapılabilir.
her_dem hocam fikriniz için teşekkürler ama kondisyon ağırlıklı antremanlı bir spor olsa daha iyi hentbol basketbol gibi ama bu sporlara ülkede çok rağbet olmadığından amatör kulüp çok fazla varsa da ben bilmiyorum örneğin futbol yüzlerce amatör kulüp var ama diğer branşlarda en azından bildiğim beni oynatacak çok yok :)

ben masa tenisine başladım aktif olarak. bir dernek buldum, spor salonunda haftada 2-3 gün antrenman yapıyorum =) her yaştan oynayanlar var, özellikle hafta içi amcalarla oynuyoruz =) ama çoğunlukla amatör değil oynayanlar...

tomreader2010' Alıntı:
btr23' Alıntı:
hocam kesinlikle katılıyorum ama okulda 2 hafta yaptık 3. hafta ihtiyarlar sakatlandı bir daha oynamayız dediler amatör futbol kulübü çok ama o kadarda futbolda becerikli olmadığım için basketbol yada voleybol yazdım

Hocam benzer durumu ben de yaşamıştım daha sonra gençlerden oluşan iki takım ayarladık süreklilik kazandırdık. :)

btr23 hocam etrafımızda ki okullar da erkek öğretmen sayısı az ve pek spora meraklı olan yok malesef

bence yüzebilirsin öğretmenim ama takım sporlarıyla uğraşmak, antrenmanlarına katılmak istiyorum diyorsan beden eğitimi öğretmenlerinin forumuna gitmen lazım:)

Syangela hocam spor salonuna gidiyorum da mr.spermata hocaminda dedigi gibi takim sporu istiyorum dedigi gibi bedencilerin gorumunu inceleyim :)

Geri