Ankara İl dışı ya da eş durumu

Kodla Büyü

faktan84

Aktif Üye
Ankara'dan il dışı ya da eş durumu ile gitmek isteyen ya da gelmek isteyen var mı ? Gitmek isteyenler hangi okul yazabilir misiniz.

Ben başvurdum akyurt için gelirse artık senin kaç puan var istendin mi yoksa gidecek misin tam anlamadım

Ben böte mezunuyum meslek liseleri görünmüyor

ben hasanoğlanı yazdım. 144 puan var. Eş durumu da yapacağım muhtemel boşalacak yerleri araştırmak istedim.

ben hasanoğlanı yazdım. 144 puan var. Eş durumu da yapacağım muhtemel boşalacak yerleri araştırmak istedim.
Hocam ben geçen yıl 146 ile sincan a geldim eş durumu. Puanlar çok yüksek gerçekten eş durumunda bile. Üstelik çoğu yerler muhtemel boşalacak olarak açılıyor. Boşalan yerlere de epey yüksek puanlılar gidiyor

Ankara çok dolu arkadaşlar, her sene norm fazlası çıkıyoruz, ailelerimiz burada olmasa il dışı isteyip gitmeyi düşünürüm.
Eğer sizleri buraya bağlayan bir şey yoksa gelmeyin 200 puan üstü iseniz kurtarırsınız.
İmam hatip ortaokulu veya meslek liselerini yazacaksanız hiç yazmayın. Hiç gelmeyin

174 hasanoglan tek tercih yaptim. Geç yazmışım biraz ama Hasanoğlan yazan arkadasim umarim mesai bitmeden görür de tek tercih ise altina ekleme yapar

180 puanım vardı tercih yapmadım kafa karışıklığı olmasın isteyenler için gidecek arkadaşa hayırlı olur inşallah

kızılcahamamı isteyen arkadaşlar norm 3 ama bu yıl öğrenci eksikliğinden 10.sınıf büyük ihtimal açılamayacak. diğer 11. ve 12 de 27 öğrenci var bakalım gelen olursa kim norm fazlası olacak. isteyen arkadaşlar hayırlısı.

Hocam bende çok kararsız kalmıştım aydınlattığınız için teşekkür ederim bu arada ben 180 puanla istemedim.

2 50 puanım var ankaradan adanaya tayin isteyeceğim büyük ihtimalle giderim
Okulum çok iyi yazmak isteyen olursa okulum eryamanda

Ankara çok dolu arkadaşlar, her sene norm fazlası çıkıyoruz, ailelerimiz burada olmasa il dışı isteyip gitmeyi düşünürüm.
Eğer sizleri buraya bağlayan bir şey yoksa gelmeyin 200 puan üstü iseniz kurtarırsınız.
İmam hatip ortaokulu veya meslek liselerini yazacaksanız hiç yazmayın. Hiç gelmeyin
Hocam Antalyada öyle malesef. Ankarada ailem olmasa hiç Ankara düşünmem de. İl dışı merkez hiç açılmıyor. 7 ve 8. sınıflarda ders zorunlu olmazsa bizim tayin istememiz imkansız.

polis ve doktorlar için ne geçerliyse bizde öyle olmasını istiyoruz
mümkün değil çünkü polis öğretmenden 3 kat doktor en az 10 kat fazla aylık alıyor. peki şimdi bu mümkün olur mu olmaz ne zaman maaşlar eşitlenir o zaman şartlarda eşitlenir.

Simdi maaslarin artmasinimi bekleyelim. Il disinda fazla yer acmak maaslari arttirmaktan daha kolaydir hukumet icin.

Ankara’ya il dışı tayin istemeyi düşünüyorum arkadaşlar. (Böte) Puanım 245 civarı olacak. Ankara’da olan zümrelerim bilirler, Norm durumu nasıl? Gitme şansım nedir? Yazmayı düşünen başka arkadaşlarım var mı?

Ankara’ya il dışı tayin istemeyi düşünüyorum arkadaşlar. (Böte) Puanım 245 civarı olacak. Ankara’da olan zümrelerim bilirler, Norm durumu nasıl? Gitme şansım nedir? Yazmayı düşünen başka arkadaşlarım var mı?
245 mi? İyi puan hocam.. Şu ana kadar yerleşen yerleşti bence çok rahat gidersiniz.

Geri