Ankarada Formatörlüğü Kaçıranlara Bir Fırsat daha...

Kodla Büyü

formaktör

Site Gezgini
Bugün il milli eğitimden eğitici formatör Murat Hocamla konuştum şuan için 2 kişinin başvurusunun olduğu sayının 10 kişiye çıkması halinde onaya göndereceğini söyledi.Başvurmak isteyen arkadaşlar dilekçelerini okullları aracılığıyla elden takip ederek gönderebilir..

hocam benim okulumda bilgisayar sayısı 10+1 olarak görünüyor, okullara gelen yazılarda ise 15+1 olması lazımmış bu yüzden bana kendi okulumda var olan formatörlüğümü iptalettiler. Başka bir okulda da formatörlük vermediler. Şimdi ne yapmak lazım hocam?

Şuan için bulunduğun ilçede 15+1 olan ve formatör görevlendirmesi olmayan başka bir okula başvurunu yapabilirsin dilekçeni yaz okulunda üst yazısını yazsın , il milli eğitime götür görevlendirmen yapılır, eğer okulun karşı çıkarsa ilçeye dilekçeni ver aslında önemli olan okulunu ikna edebilmen .... (dersin varsa müdürün göndermek istemeyebilir)

hocam aklıma gelmişken bu dilekçeyi yazıp ile gittikten sonra dilekçemiz hemen kabul edilip işlememi sokulur yoksa başvuran sayısı 3 olup 10 u mu bekleyeceğiz?

ankarada değilim ama yine de sormak istiyorum: sayı 10 olmaz da başvuramazlarsa formatörün yapması gereken işleri kim yapacak? ya da şöyle sorayım: Bt formatörü olmasa da o işler yürüyorsa formatörlüpe ne gerek var?
formaktör' Alıntı:
Bugün il milli eğitimden eğitici formatör Murat Hocamla konuştum şuan için 2 kişinin başvurusunun olduğu sayının 10 kişiye çıkması halinde onaya göndereceğini söyledi.Başvurmak isteyen arkadaşlar dilekçelerini okullları aracılığıyla elden takip ederek gönderebilir..

welat909 hocam gittiğin zaman biraz konuşup biran önce olurları yaptırmak lazım çünkü çoğu görevlendirme yapıldı 10 kişinin toplanacağı ne malum o yüzden olan kişilerin olurunu aldırmaya çalışsak daha iyi olur 1-2 ay sonra 10 kişiye tamamlansada artık bi anlamı kalmaz

Geri