Anket cevaplayacak yardımseverler aranıyor.

Kodla Büyü
Re: Bilişim Teknolojileri Programının Değerlendirilmesi Anketi

Hocam doldurdum anketinizi online olması çok güzel olmuş, uygun yerlerde sorunlarımızı da yazdım umarım artık birilerinin dikkatini çeker de çözerler.
Çalışmalarınızda başarılar.

Re: Bilişim Teknolojileri Programının Değerlendirilmesi Anketi

Şuana kadar 15 cevap geldi. Anketi yanıtlayanlara çok teşekkür ederim.

deryadeniz' Alıntı:
(Bu durumda size bi arkadaşın önce "Hocam 9 Eylül 2008 tarihinden beri üyesiniz ve bu ilk mesajınız. Başınız sıkışınca mı foruma geliyorsunuz" diye yanıt verip, sonra konununuz kilitlenmesi ve ardından da başlığınızın tamamen silinmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Üzgünüm. <<Umarın mesaj gitmesi gereken yere gitmiştir.>>)

arkadaşın biri için şunu yazmışsınız sizin farkınız ne acaba ?

her-telden-f29/labaratuvarim-darmadaginik-t39244.html

zorunlu' Alıntı:
deryadeniz' Alıntı:
(Bu durumda size bi arkadaşın önce "Hocam 9 Eylül 2008 tarihinden beri üyesiniz ve bu ilk mesajınız. Başınız sıkışınca mı foruma geliyorsunuz" diye yanıt verip, sonra konununuz kilitlenmesi ve ardından da başlığınızın tamamen silinmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Üzgünüm. <<Umarın mesaj gitmesi gereken yere gitmiştir.>>)

arkadaşın biri için şunu yazmışsınız sizin farkınız ne acaba ?

her-telden-f29/labaratuvarim-darmadaginik-t39244.html

Anlayışın böylesi :)
Başka bir mesajda başıma geldiğini anlamış olmanız gerekirdi ama....

Hocam naçizane fikrim, anketinizi oluştururken elbette uzman görüşlerinizi almışsınızdır ancak ben cevaplarken, "Tamamen- Kısmen- Hiç" cevaplarını yetersiz buldum. Puanlayarak 5-4-3-2-1 olarak düşündüğümde, 4 vereceğim maddeye de 2 vereceğim maddeye de 3 verdim.
İyi çalışmalar, kolay gelsin.

Doldurdum, sonucundan birşey beklediğim için değil, size yardımcı olmak için... Ayrıca subversa hocama da katılıyorum...

subversaa' Alıntı:
Hocam naçizane fikrim, anketinizi oluştururken elbette uzman görüşlerinizi almışsınızdır ancak ben cevaplarken, "Tamamen- Kısmen- Hiç" cevaplarını yetersiz buldum. Puanlayarak 5-4-3-2-1 olarak düşündüğümde, 4 vereceğim maddeye de 2 vereceğim maddeye de 3 verdim.
İyi çalışmalar, kolay gelsin.

Hocam öncelikle eleştiriniz için teşekkür ederim. Ben de en başta dediğiniz gibi 5 li derecelendirmeyi uygun görmüştüm ancak danışman hocamında görüşü üzerine 3 lü derecelendirmede karar kıldık. 5 li derecelendirmelerin tutum ölçekleri için daha uygun olacağını anket için bu şeklin daha uygun olacağını düşündük. Yine de bu anket ön uygulama amaçlı yapılıyor. Gerekli düzeltmeleri yaparken bu hususu da göz önünde bulunduracağım. Size de kolay gelsin.

@lperen' Alıntı:
Doldurdum, sonucundan birşey beklediğim için değil, size yardımcı olmak için... Ayrıca subversa hocama da katılıyorum...

Yardımınız için teşekkür ederim hocam. Eleştirileri dikkate alacağım.

Geri