Antalya norm fazlalığı duyurusu

Kodla Büyü

ozhan07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Antalya mem duyuruyu yapmış, bilin bakalım listede en çok hangi branş var. silmiş süpürmüşüz. bu kadar fazlalığı yurt dışına falan atamaları gerekir galiba :)

http://antalya.meb.gov.tr/

Ekli dosyalar

• 07110945_normfazlasiduyuru.rar
    533.1 KB · Görüntüleme: 119
sadece imza karşılığı duyurulup kendi dosyalarında tutulması denmiş.atama olacak mı olmayacak mı belli değil.

la btr görevlendirmesini sitesinden yayınlayamayan antalya olay norm fazlalığı olunca hiç beklememiş maşallah :verymad:

xmet' Alıntı:
sadece imza karşılığı duyurulup kendi dosyalarında tutulması denmiş.atama olacak mı olmayacak mı belli değil.

ilk başta duyuru yapıyorlar daha sonra açık okulları (varsa) duyurup tayin istettirecekler galiba...

Evet sanırsam öyle olacak umarım bulunduğumuz ilçeyi yazmamızı şart koşmazlar koşarlarsa da 2 aşamalı yaparak 2.tercih hakkı verirler.

Özhan hocam geçen sene aynı durumu yaşadım ve sendika avukatımızın eşeğinizi önce sağlam kazığa bağlayın sonra emanet edin mantığıyla kötünün iyisini tercih edin demişti. Ben muratpaşadayım ve sadece 3 okul açmışlardı. Kepezde 5 okuldu yanılmıyorsam. Okul idareleri resen atama kozuyla baskı yapmışlardı. Bu sene şimdilik tercih yapın dememişler hoş açık gösterecek yer de yoktur baksanıza herkes norm fazlası.. yazın bildiğim kadarıyla sadece antalya norm fazlalarını resen atadı, hem de nerelere :cry: ama içlerinde bizim branş yoktu. Ellerindeki kozu adamına göre kullanacakları ihtimalini düşündürüyor bana. Şimdiye kadar birşey yapmamaları da yapmayacakları anlamına gelmiyor. ben bu sene fazla değilim ama seneye kesin fazla olurum lab yok bu yüzden 4+4 de seçtirmedi idare. Hakkımız da hayırlısı diyorum.. :(

ben de kasaba çalışıyorum 6 saate b,r norm verildiği için fazlalık değilim ancak bu sene butun köy ve kasabalar mahalle oluyor ve benimde seneye 15 saati doldurmam gerekecek dolayısıyla norm fazlası olacağım sonumuz ne olacak bilmiyorum:(

bu ne ya seçmeli derslerde hiç mi seçilmedi bizim dersler. antalya da bulunan bilişim öğretmenlerinin yarısı norm fazlası:S bizde tayin isteyip antalya ya gelmeyi düşünüyoruz:S

hanif' Alıntı:
Özhan hocam geçen sene aynı durumu yaşadım ve sendika avukatımızın eşeğinizi önce sağlam kazığa bağlayın sonra emanet edin mantığıyla kötünün iyisini tercih edin demişti. Ben muratpaşadayım ve sadece 3 okul açmışlardı. Kepezde 5 okuldu yanılmıyorsam. Okul idareleri resen atama kozuyla baskı yapmışlardı. Bu sene şimdilik tercih yapın dememişler hoş açık gösterecek yer de yoktur baksanıza herkes norm fazlası.. yazın bildiğim kadarıyla sadece antalya norm fazlalarını resen atadı, hem de nerelere :cry: ama içlerinde bizim branş yoktu. Ellerindeki kozu adamına göre kullanacakları ihtimalini düşündürüyor bana. Şimdiye kadar birşey yapmamaları da yapmayacakları anlamına gelmiyor. ben bu sene fazla değilim ama seneye kesin fazla olurum lab yok bu yüzden 4+4 de seçtirmedi idare. Hakkımız da hayırlısı diyorum.. :(

hocam yazın resen yapılan çalışmada bizim de branş vardı hatta meslek liselerine atama yaptılar sonradan geri çektiler bizim branşın ve diğer branşları çalışmasını. şu an beklemedeyiz
anadolu atamalarındada 1 norm açık böteye

norm kadro yönetmeliği çıkana kadar bu iş çözülmez bence. ayrıca sizde dert etmeyin bu kadar norm fazlasını nereye gönderecekler. kalırsınız yerlerinizde.

Hangi okul açık hocam anadolu liselerinde?

Yazın ki durumdan haberim yok sadece atama sonuçlarında bizim branşı görmeyince bizi es geçmişler sandım.

Geri