Antivirüs Programınızı Test Edin

Kodla Büyü
Nod32 txt dosyasını kaydetmeme bile izin vermedi.
Uzantıyı değiştirmek için belgelerim-yukarıdakı sekmede araçlar-klasör seçenekleri-görünüm-gelişmiş ayarlar-bilinen dosya türlerini gizle seçeneği işaretli ise işareti kaldır-bütün dosyalar görününür olacaktır-oradan değiştirebilirsin.

sanırım benim program test ettiğimizi anladı. not a virus diyor ama silmeme de izin veriyor :D

bitdefender kullanıyom heeç bişey demiyo taratınca buluyorum yoksa uzantı değiştirriken değil :(

arkadaşlar ben yeni metin belgesi açtım kodu ona yapıştırdım sonrada kaydettim ama bende avast var b,işey olmADI NEDEN ACABA YANLIŞ YAPTIĞIM BİŞEY Mİ VAR

ben çok geri kalmışım ya nod32 2.5 kaydetmeme izin vermedi anında sildi yani sanırım :roll:

Arkadaşlar Nod 32 smart security 3.0.621 kullanıyorum..
yapıştırdım .. .com uzantılı yaptım bana mısın demedi yaww :scared:

BEN TEST ETMEYE BİLE GEREK KALMICAK BİR PROGRAM BULDUM AD - AWARE PRO 3 KİŞİLİK LİSANS OLDUKÇA ÖNERİRİM

oraj' Alıntı:
avira bulamadı...

avira nın güncelleştirilmesi yapılmış sürümü dosya com olduğu anda yakalıyor. zaten yakaladığı zaman da test amaçlı yazılmış bir kod parçacığı olduğunu yazıyor.

bende orjinal norton 360 var hemen yakaladı ben nortonun bu versiyonunu tavsiye ediyorum çok iyi ve memnunum

Re:

kodavcısı' Alıntı:
bitdefender kullanıyom heeç bişey demiyo taratınca buluyorum yoksa uzantı değiştirriken değil :(
Yanlışın olmasın...
Ben Lisanslı bitdefender kullanıyorum, txt yi kaydetmeye bile fırsat vermeden sildi.
Hele aile koruma özelliği yokmu çocuklar için çok güvenli koruyucu özelliği var. Resim ve videoları bırakın google ye yasak kelime bile yazdırmıyor meret.
Her antivirüsün kendine has özellikleri var. İlk kez lisanlı bitdefender kullanıyorum. Galiba hep kullancak gibiyim.

ARKADAŞLAR NOD32 HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR BEN(AVİRA ANTİVİR İLE NOD32 İİ) KULLANIYORUM ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ YAPTIM AMA YAKALAMADI EN İYİ ANTİVİRUS PROG. AVİRA ANTİVİR HEMEN AVİRA BENİM DE İSTEĞİMLE TABİ VİRÜSÜ SİLDİ

Geri