Antivirüs Dükkanı

Kodla Büyü
celikumit' Alıntı:
hocam şu kasperskyi daha ucuza temin edebilsen güzel olurdu

Ben o fiyatları yazdığım zaman dolar kuru 2,0x idi... Şu anda 2,35 :) eğer güncelleme yapsam üzerine bir 5 tl daha eklenmesi gerekli. Aldığım yer yurt dışı direk $ üzerinden ödeme yapıyorum.

Re: Ynt: Antivirüs Dükkanı

Yalnız_Kurt' Alıntı:
Kaspersky one lisansi var mi acaba

Kaspersky One Internet Security lazım ? kaç kullanıcılı. Elimde yok ama tedarikcime sorarım, çinden alıp mesaj atar :)

Ürünler çinden kutu ile alınıyor. Tedarikcim mesaj ile key bilgisini gönderiyor. Bu şekilde çalışıyorum...

3 ya da varsa 5

Ya da

Ayrica pure 5 kullanici pm atarsaniz sevinirim

Yalnız_Kurt' Alıntı:
3 ya da varsa 5

Ya da

Ayrica pure 5 kullanici pm atarsaniz sevinirim

Kasperski PURE 3 kullanıcılı fiyatı :85 tl;

Diğerleri için gün içinde fiyat bilgisi gelecektir.

Merhaba arkadaşlar;

şu anda kullanmadığım Bitdefender Total Securty lisansının 200 küsür günlük lisansı bulunmkatadır. Kullanmak isteyen ve ihtiyacı olan ilk mesaj atacak arkadaşımıza teslim edeceğim.

Lütfen mesajı konu içine atınız özel mesaj olarak değil...

eyvallah üstad.
bitdefenderın artılarını ve eksilerini yazabilir misin.
eset veya aviraya göre nasıldır.kullanan arkadaşlardan da bilgi alabilirim.
kolay gelsin.

massoud' Alıntı:
eyvallah üstad.
bitdefenderın artılarını ve eksilerini yazabilir misin.
eset veya aviraya göre nasıldır.kullanan arkadaşlardan da bilgi alabilirim.
kolay gelsin.

bitdefender-total-security.jpg

2013 Antivürüs Sıralamasında ilk 6 ay verilerine göre Bitdefender Total Securty Liste 1. si
Bitdefender Total Securty

Artıları

+ Şu ana kadar kullandığım Antivirüsler içinde kendimi en güvende hissettiğim program ( Kasperski denemedim )
( Şu anda denemek için Norton İnternet Securty kullanıyorum )
+ Kendisine ait tarayıcı yardımıyla internet alışveriş ve para ödemerinde güvenle kullanabiliyorsunuz.
+ 1-2 gün ara ile güncelleme yapmaktadır.
+ Kısayol virüsünü buup temizledi.
+ Görev yaptığım Anadolu Lisesinde ki tüm idari ce öğretmenler odasına kurduktan sonra 1 yıl boyunca virüs proglemi yaşamadım.
+ Önemli olan windows güncellemelerini haber veriyor.

--------------------

Eksileri

- Auto Pilot modunda çalıştırırsanız belli bir zaman sonra bilgisayarda kasma yapabiliyor.

--------------------------------

Avira şu ana dek hiç kullanmadım; düşünmedimde..

Eset sattığım lisanslar içinde en çok talepe dilen ve satılan lisans. Ama şahsen beğenmiyorum. Varlığı ile yokluğu tartışılır..

hocam
bitdefender int.sec 5,95
total 1 pc 2014 ver. 9,95
total 1 kullanıcılı 2014 ver. 12,95
yazıyor.
1 pc ile 1 kullanıcılı farklı şeyler mi?
biri 9 diğeri 12 tl

@asp-php kaspersky hakkında nasıl bir yorum yaparsınız merak ediyorum hocam. deneyip bizimle paylaşırsanız güzel olur.. eset'in hastası çok ama bende pek beğenemedim.. ücretsizlerde ise avast iş görüyor..

mas1961' Alıntı:
@asp-php kaspersky hakkında nasıl bir yorum yaparsınız merak ediyorum hocam. deneyip bizimle paylaşırsanız güzel olur.. eset'in hastası çok ama bende pek beğenemedim.. ücretsizlerde ise avast iş görüyor..

KİS hala denemedim Sebebi...

1- KİS 1 kullanıcının fiyatı yüksek : 50 tl civarında..
2- Çevremde en çok talep gören lisanlar üzerine yoğunlaşıyorum ( nod32 - norton - Bitdefender )
3 - Diğer lisansları düşük fiyata bulabildiğim için denemek ve daha sonra başkasına kolaylıkla devredebiliyorum.

------------------

KİS bilen alıyor; bilmeyenlerin aldığı en temel antivirüs NOD32...

NOD32 ise ben ısınamadım, varlığı ile yokluğu arasına fark göremedim sanırım.. Şu an Norton İnternet Securty deneme aşamasındayım. 1 haftadır kullanıyorum. Kafamda oluşan on yargılar kırıldı, Norton iyi ama kasar... Hayır Norton İnternet Sec. kasıntı gibi bir problemi bulunmamaktadır..

Bitdefender%20Internet%20Security%20box%20shot%20775.jpg

Denemek için bir zaman kullandığım 1 yıldan fazla süresi olan; Bitdefender İnternet Sec. lisansı ilk mesaj atan ( özel mesaj değil ) konunun içine - teslim edilecektir...

asp-php' Alıntı:
Bitdefender%20Internet%20Security%20box%20shot%20775.jpg

Denemek için bir zaman kullandığım 1 yıldan fazla süresi olan; Bitdefender İnternet Sec. lisansı ilk mesaj atan ( özel mesaj değil ) konunun içine - teslim edilecektir...
Ben isterim hocam

teşekkür ederim, biraz kullandıktan sonra izlenimlerimi ( windows8 ) için buradan paylaşırim.

Favori internet securty programlarımdan birisidir. Göreb yaptığı okulda bir çok pc kurulu bir vaziyette..

Bir zaman kullandığım 1 yıldan fazla süresi olan; Bitdefender İnternet Sec. lisansı ilk mesaj atan ( özel mesaj değil ) konunun içine - teslim edilecektir...

Geri