Antivirüs Dükkanı

Kodla Büyü
sabah 3 kullanıcılı kis 2016 1 yıl için ödeme gönderdim ziraat bankasına geri dönüş yapmadınız

3 Adet elimde 360 günlük KİS - 2016 ürün bulunmaktadır. İlgilenenler mesaj atabilirler

Kaspersky Total Security Kampanyası

Merhaba arkadaşlar elimde 10 adet Kaspersky Total Security - 1 pc - 2016 Multi device ürünü bulunmaktadır.

Ürünler Australia dan alındığı için VPN ile aktiv edilmesi gerekmektedir. Türkiye lokasyonundan aktiv edilemiyor. Format sonrası normal kullanabilirsiniz, aktiv edilmemiş 1 yıllık - 365 günlük üründür. İstediğiniz zaman aktiv edil kullanabilirsiniz.

Nasıl Aktiv edeceğim ?

1 - https://www.goldenfrog.com/TR/vyprvpn/buy-vpn Üye olunuz.
2 - Vyprvpn programını https://www.goldenfrog.com/downloads/vy ... taller.exe indirip kurunuz.

3 - Resimdeki işlemi yapınız. Sunucuya bağlandıktan sonra lisansı aktiv edip kullanabilirsiniz.

vnoErp.jpg

Fiyat Bilgisi
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün fiyatı 40 tl dir....Australia Lokasyonlu
1 Adet normal aktiv edilecek ürün fiyatı 70 tl dir.... Avrupa Lokasyonlu

Tedarik etmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

Merhaba arkadaşlar elimde 10 adet Kaspersky Total Security - 1 pc - 2016 Multi device ürünü bulunmaktadır.
,,,,,,,,,,

Son 7 adet ürün kalmıştır.

,,,,,,,,,,

Son 4 adet ürün kalmıştır.

hocam 20 kullanıcı Kaspersky Total Security ihtiyacımız bulunmakta acaba 20 kullanıcı için fiyat verebilirmisiniz.

beyazkan' Alıntı:
hocam 20 kullanıcı Kaspersky Total Security ihtiyacımız bulunmakta acaba 20 kullanıcı için fiyat verebilirmisiniz.

Merhaba elimde kaspersky total security için 1 ve 3 pc seçeneği vardır. Detaylı bilgi özel mesaj ile gönderdim.

Merhaba arkadaşlar elimde 10 adet Kaspersky İnternet Security - 3 pc - 2016 Multi device ürünü bulunmaktadır.

Ürünler Australia dan alındığı için VPN ile aktiv edilmesi gerekmektedir. Türkiye lokasyonundan aktiv edilemiyor.
Format sonrası normal kullanabilirsiniz, aktiv edilmemiş 1 yıllık - 365 günlük üründür.
İstediğiniz zaman aktiv edip kullanabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi
1 Adet VPN ile aktiv edilecek Kaspersky İnt Security - 3 Kullanıcı ürün fiyatı 50 tl dir....Australia Lokasyonlu - 365 GÜN

1 Adet Normal aktiv edilecek Kaspersky İnt Security - 3 Kullanıcı ürün fiyatı 60 tl dir....Global Lokasyonlu - 360 GÜN

hocam, avusturya üzerinden aktif ettikten sonra bir daha vpn kullanmaya gerek var mı?

hocam internet securtiy mi total security m hangisi daha iyi bize 5 kullanıcılı okul için lazım

ucamus' Alıntı:
hocam internet securtiy mi total security m hangisi daha iyi bize 5 kullanıcılı okul için lazım

Okullar için Total sec derim.

Total sec : pc + flash + int koruması

İnt sec : int koruması ...önceliklidir.

Merhaba arkadaşlar elimde son 5 adet Kaspersky İnternet Security - 3 pc - 2016 Multi device ürünü bulunmaktadır.

Hocam elinizdeki ürünleri görebileceğimiz bir adres var mı? Sanal pazardaki dukkaniniz kapanmış galiba.

2 kullanıcılı kaspersky internet security lazım.

Şu an ki kaspersky int. security süresi 2 gün için de dolacak.

hocam fiyatlar nedir acaba ? ben başlığı yeni gördüm biraz baktım ama fiyat bulamadım.benim laptopa için lazım.okula falan değil yani ;)

Merhaba arkadaşlar şu an elimde olan ürünler...

A ) Türkiye / Avrupa Lokasyonlu
1 ) KİS - 3pc - 180 Gün
2 ) KİS - 3pc - 240 Gün
3 ) KİS - 3pc - 300 Gün
4 ) KİS - 3pc - 330 Gün
5 ) KİS - 3pc - 350 Gün
6) KİS - 5pc - 360 Gü
7 ) KTS - 3pc - 365 Gün

B) Ausralia Lokasyonlu VPN ile aktiv edilecek ürün.

a ) KİS - 3pc - 365 Gün
b ) KTS - 1pc - 365 Gün
c ) KTS - 3pc - 365 Gün

asp-php' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar şu an elimde olan ürünler...

A ) Türkiye / Avrupa Lokasyonlu
1 ) KİS - 3pc - 180 Gün
2 ) KİS - 3pc - 240 Gün
3 ) KİS - 3pc - 300 Gün
4 ) KİS - 3pc - 330 Gün
5 ) KİS - 3pc - 350 Gün
6) KİS - 5pc - 360 Gü
7 ) KTS - 3pc - 365 Gün

B) Ausralia Lokasyonlu VPN ile aktiv edilecek ürün.

a ) KİS - 3pc - 365 Gün
b ) KTS - 1pc - 365 Gün
c ) KTS - 3pc - 365 Gün

Ürünler sayılı sayıda kalmıştır...

Arkadaşlar Eset smart ve Eset antivirüs ihtiyacı olan varsa yardimci olabilirim. ..

Kaspersky Total Security Kampanyası

Merhaba arkadaşlar elimde Kaspersky günü başlamamış ürünler bulunmaktadır.

Yurt dışı lokasyon olduğu için VPN ile aktif edilmesi gerekmektedir.
Türkiye lokasyonundan aktif edilemiyor.
Format sonrası normal kullanabilirsiniz, aktif edilmemiş 1 yıllık - 365 günlük üründür.
İstediğiniz zaman aktif edil kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield yada başka VPN değiştirme yazılımı ile aktif edilecektir.

Fiyat Bilgisi
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky Total Security - 1 Kullanıcı : 35 tl dir.
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky Total Security - 3 Kullanıcı : 75 tl dir.
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky İnternet Sec - 3 Kullanıcı : 50 tl dir.

Geri