Antivirüs Dükkanı

Kodla Büyü
asp-php' Alıntı:
Kaspersky Total Security Kampanyası
Merhaba arkadaşlar elimde Kaspersky günü başlamamış ürünler bulunmaktadır.
Yurt dışı lokasyon olduğu için VPN ile aktif edilmesi gerekmektedir.
Türkiye lokasyonundan aktif edilemiyor.
Format sonrası normal kullanabilirsiniz, aktif edilmemiş 1 yıllık - 365 günlük üründür.
İstediğiniz zaman aktif edil kullanabilirsiniz.
Hotspot Shield yada başka VPN değiştirme yazılımı ile aktif edilecektir.

Fiyat Bilgisi
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky Total Security - 1 Kullanıcı : 35 tl dir.
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky Total Security - 3 Kullanıcı : 75 tl dir.
1 Adet VPN ile aktiv edilecek ürün Kaspersky İnternet Sec - 3 Kullanıcı : 50 tl dir.
Tedarik etmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

merhabalar bu ürünleri vpn ile aktive ettikten sonra normal bağlantıya geçip kullanabiliriz değil mi ? daha sonrasında bloke olma durumu olmasın da.
şu an KIS 2016 TR yüklü buna key girerek aktifleştirebilir miyiz?

SYSOP' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
Kaspersky Total Security Kampanyası

merhabalar bu ürünleri vpn ile aktive ettikten sonra normal bağlantıya geçip kullanabiliriz değil mi ? daha sonrasında bloke olma durumu olmasın da.
şu an KIS 2016 TR yüklü buna key girerek aktifleştirebilir miyiz?

merhabalar bu ürünleri vpn ile aktive ettikten sonra normal bağlantıya geçip kullanabiliriz değil mi : EVET. VPN sadece aktiv edilirken kullanılacak.

daha sonrasında bloke olma durumu olmasın da : Orjinal üründür. Bloke gibi bir urum geçerli değildir.

şu an KIS 2016 TR yüklü buna key girerek aktifleştirebilir miyiz? : Evet aktif edebilirsiniz.

KIS 'de güvenlik politikalarını iyi bilmek lazım mesela geçen sene ben bilgisayara format atıp KIS kurup aktivasyonunu yaptım sonra aynı gün tekrar format atıp tekrar aktivasyonu yaptırmadı(format işlemini 3 kez de yapmış olabilirim). Teknik desteğe bildirim açarak açılmasını sağlayabilmiştim. Belli zaman periyodunda normalden fazla aktivasyon işlemini lisansın çalınması/paylaşılması gibi değerlendiriyorlarmış. Bundan yola çıkarak vpn ile aktive et, Türkiye IP 'si ile tekrar kullan şahsen bana riskli bir davranış gibi geliyor. Bloke olursa teknik desteğe ne yazacaksınız; aslında ben Almanya'da yaşıyorum ama Tatile Türkiyeye geldim? Geçici olarak Almanyaya gittim lisansı oradan aldım Türkiye 'ye döndüm vb... Yine de konu ile ilgili emin olmadığım için karalamak istemem tabi.

coderfree' Alıntı:
KIS 'de güvenlik politikalarını iyi bilmek lazım mesela geçen sene ben bilgisayara format atıp KIS kurup aktivasyonunu yaptım sonra aynı gün tekrar format atıp tekrar aktivasyonu yaptırmadı(format işlemini 3 kez de yapmış olabilirim). Teknik desteğe bildirim açarak açılmasını sağlayabilmiştim. Belli zaman periyodunda normalden fazla aktivasyon işlemini lisansın çalınması/paylaşılması gibi değerlendiriyorlarmış. Bundan yola çıkarak vpn ile aktive et, Türkiye IP 'si ile tekrar kullan şahsen bana riskli bir davranış gibi geliyor. Bloke olursa teknik desteğe ne yazacaksınız; aslında ben Almanya'da yaşıyorum ama Tatile Türkiyeye geldim? Geçici olarak Almanyaya gittim lisansı oradan aldım Türkiye 'ye döndüm vb... Yine de konu ile ilgili emin olmadığım için karalamak istemem tabi.

İsterseniz size 1 adet hediye edeyim. 1 yıl kullanınız sorun yaşarsanız bol bol yazarsınız.

Siz yazılımın belli bir aktivasyon sayısı vardır. Sayı aşıldığı zaman mail atılıp lisans tekrar açtırılır.

Merhaba arkadaşlar bayram önceki bulunmaz bir fiyat / ürün elime ulaştı.

Antivirüs Adı : Kaspersky İnternet Security
Versiyon - Dili : 2016 - Türkçe
Kullanıcı Sayısı : 5pc
Kullanım Süresi : 700 Gün
Fiyat : 150 TL

Almak isteyenler mesaj ile ulaşabilirler. Ürün sadece 10 adettir.

Merhaba arkadaşlar bayram önceki bulunmaz bir fiyat / ürün elime ulaştı.

Antivirüs Adı : Kaspersky İnternet Security
Versiyon - Dili : 2016 - Türkçe
Kullanıcı Sayısı : 3pc
Kullanım Süresi : 700 Gün
Fiyat : 100 TL

Almak isteyenler mesaj ile ulaşabilirler. Ürün sadece 10 adettir.

5 kullanıcı 700 günde. ...7 adet

3 kullanıcı 700 günde. ...6 adet

Kalmıştır. ..

Kaçırılmayacak fırsat bitti bitecek...

5 kullanıcı 700 günde. ...5 adet

3 kullanıcı 700 günde. ...4 adet

Kalmıştır. ..

Kaçırdım demeyiniz..... fırsat bitti bitecek...

5 kullanıcı 700 günde. ...3 adet

3 kullanıcı 700 günde. ...2 adet

Kalmıştır. ..

Kaçırdınız..... fırsat bitti bitecek...

5 kullanıcı 700 günde. ...2 adet

3 kullanıcı 700 günde. ...1 adet

Kalmıştır. ..

Hocam ii günler.ben kaspersky 2015 5 kullanıcılı antivürüs programı satın almak istiyorum.Elinizde varse ne kadar fiyatı???

BahadırGL' Alıntı:
Hocam ii günler.ben kaspersky 2015 5 kullanıcılı antivürüs programı satın almak istiyorum.Elinizde varse ne kadar fiyatı???

Merhaba ürün mevcuttur. PM ile bilgi verdim.

Merhaba arkadaşlar;

10 adet Kaspersky İnt Sec 3pc - 700 gün ürünüm mevcuttur.

İhtiyacı olanların bilgi vermesi yeterlidir.

eset smart security lisansım bitiyor. uzatabileceğim uygun fiyatlı bir yöntem var mıdır? Ya da aynı anti virüs programının tek ya da çok yıllık lisans ücretleriyle ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

3 pc kaspersky
veya 5pc kaspersky internet security almayı düşünüyoruz idari bilgisayarlar için.

Fiyat alabilirmiyiz.

webcevap' Alıntı:
3 pc kaspersky
veya 5pc kaspersky internet security almayı düşünüyoruz idari bilgisayarlar için.

Fiyat alabilirmiyiz.

+1 yalnız bizimkilerin 700 günlük filan olmasına gerek yok. 1 yıllık olsun yeterli

Merhaba arkadaşlar elimde şu an...
594a8cf85957426991f53789fb559291.jpg

Ihtiyacİ olanlar mesaj atabilir.

Merhaba arkadaşlar şu an elimde sayılı adet olarak...

Kaspersky İnt Sec - 3 PC - 600 Gün
Kaspersky İnt Sec - 3 PC - 650 Gün
Kaspersky İnt Sec - 3 PC - 700 Gün

Kaspersky İnt Sec - 5 PC - 550 Gün
Kaspersky İnt Sec - 5 PC - 600 Gün
Kaspersky İnt Sec - 5 PC - 700 Gün

Ürünleri bulunmaktadır...

Geri