Antropi kurulum hataları

Kodla Büyü

fernandito

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar şu anda öğretmenlere Antropi eğitimi veriyorum. Ancak programın bazı bilgisayarlara kurulumunda sıkıntı yaşıyorum, farklı hatalarla karşılaşıyorum kurulumda. Örneğin hatalardan biri programı kurduktan sonra aktive et penceresinde aktive et butonu aktif olmuyor dolayısıyla basamıyorum düğmeye. Bazı bilgisayarlarda dll hatası veriyor program hiç kurulmuyor kurulum yarıda kalıyor gibi. Bu gibi sorunlarla karşılaşıp da çözüm bulabilen var mı?

Hocam muhtemelen bilgisayarda net framework gibi programlarına eksik olmasından kaynaklıdır..

Sayin hocam
Program kurulum dosyasi yönetici olarak çalıştırıldığında kurulum yapılmaktadır.

Saygılar..

Hocam bende anlatım yapıyorum şu aralar, antropi'nin starboard dan iyi olduğunu söyleyen arkadaşlara gülüyorum:) Antropi bence beş para etmez... Starboard çok iyiydi neden buna geçtiler açıkçası şaşkınım..

M@honi' Alıntı:
Hocam bende anlatım yapıyorum şu aralar, antropi'nin starboard dan iyi olduğunu söyleyen arkadaşlara gülüyorum:) Antropi bence beş para etmez... Starboard çok iyiydi neden buna geçtiler açıkçası şaşkınım..

aynen hocam, İstediğimiz bir şeyi yapmak için uğraşıp duruyoruz, bu antropi kadar kötü tasarlanmış ve hiç bir şey yapılamayan bir program olmaz, Starboard'ı tek geçerim....

Son kullanıcı açısından antropi daha basit ve anlaşılır. Bizim için ise her ikisi de beş para etmez.

M@honi' Alıntı:

hocam bize aldığımız eğitimde antropiye geçilme nedeni olarak; öğretmenlerden gelen dönütlere göre basit bir program hazırlama gereksinimi duymuşlar.

hocalarım aktive et butonunun pasif olması sorununun çözümü var mı? internet var ama yine de pasif şuan

Geri