aof e-seminer indirme

Kodla Büyü

herohamster

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar aof e-öğrenmede yer alan bazı e-seminerleri indirmek istiyorum nasıl indirebilirim ..teşekürler..

Bir ara arkadaşın ricası ile ben de araştırmıştım. Fakat adam akıllı birşey bulamamıştım.

Bu seminerler video şeklinde mi? Eğer video ise wm capture programı ile ekran görüntüsünü video olarak kaydedebilirsiniz.

Sanırım eski e-seminerlere ulaşılamıyor.

Yani katıldın katıldın. Sonra bakma şansın yok.

e-seminerdeki videoları indirip daha rahat bir şekilde dinlemek istiyorum ama bulamadım indirme yöntemini..uğraşmaya devam..iii geceler bu arada

herohamster' Alıntı:
e-seminerdeki videoları indirip daha rahat bir şekilde dinlemek istiyorum ama bulamadım indirme yöntemini..uğraşmaya devam..iii geceler bu arada

Hocam indirmek bir yana ben tekrar dinlemeyi de bulamadım. Videolar nerede? Link verebilir misiniz?

enestar' Alıntı:
herohamster' Alıntı:

Hocam indirmek bir yana ben tekrar dinlemeyi de bulamadım. Videolar nerede? Link verebilir misiniz?
http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx
bu adreste yukarıda kullanıcı adı ve şifrenle girebilirsin ama her ders için döküman yok malesef...

Geri