AÖF Görevleri Belli Oldu

Kodla Büyü
Daha geçen dönem başvurdum çıkmıştı şimdi ikinci başvurum hiç çıkmamış. Bu nasıl mantıktır. Bundan sonra hiç mi çıkmayacak bir kez çıktı diye ?

özlük bilgilerinizden fotoğraf var mı bakın. bende fotoğraf görünmüyor ve ekleme yapamıyorum. bu yüzdende görev çıkmıyor

ulubey38' Alıntı:
özlük bilgilerinizden fotoğraf var mı bakın. bende fotoğraf görünmüyor ve ekleme yapamıyorum. bu yüzdende görev çıkmıyor
bendede fotoğraf görünmüyor ekleme bölümüde yok daha önce 1-2 defa görev çıkmıştı

Arkadaslar gözetmen-başkan ücretleri nasıl AÖF sınavlarının? Teşekürler...

Fotoğrafa baktım şimdi, bendede görünmüyor. belki 2-3 yıldır görev gelmiyor. il Temsilcisiyle görüştüm bizim elimizde değil diyor, sistem dağıtıyor diyor.

2017 güz dönemi tahmini 15 kasım da belli olur. Genelde sınavdan 10 gün öncesi belli oluyor.

Hocam aöf görevi genelde müdürlere müdür yardımcılarına çıkıyor sonra bu sinsile başöğretmen, uzman öğretmenlerle devam ediyor. Normal öğretmene 2 senede bir çıkarsa çıkar.

Ben ilk kez başvurdum. Bakalım hayırlısı. Avcılar'da çok çıkar dediler. Kısmet göreceğiz.

eminmisiniz ? bende hiç yok ? hiç mi çıkmadı acaba ? 4 oturumdan hiçbiri çıkmaz mı yaw :(

Geri