Aof İkinci Üniversite Kayıtları Başlıyor

Kodla Büyü

mihmandar1

Aktif Üye
http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr/

Malum Aof ikinci üniversite kayıtları başlıyor. Hayal kurandan da birsey talep etmediklerine göre. Yarın bir gün olur da basın sektöründe çalışmak için Aof Halkla ilişkiler ve reklamcılık lisans okumayı düşünüyorum. Hayalimiz gerçekleşmese bile aof kitaplarından bir şeyler öğreniriz belki(Kitapları kaliteli oluyor diyorlar) . Lisans / önlisans ve Basın sektöründe çalışmak için bölüm konusunda fikri olan yardımcı olursa sevinirim.
Selamla

http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr/

Malum Aof ikinci üniversite kayıtları başlıyor. Hayal kurandan da birsey talep etmediklerine göre. Yarın bir gün olur da basın sektöründe çalışmak için Aof Halkla ilişkiler ve reklamcılık lisans okumayı düşünüyorum. Hayalimiz gerçekleşmese bile aof kitaplarından bir şeyler öğreniriz belki(Kitapları kaliteli oluyor diyorlar) . Lisans / önlisans ve Basın sektöründe çalışmak için bölüm konusunda fikri olan yardımcı olursa sevinirim.
Selamla
evet kitapları kaliteli 1.sınıf hamur ve kağıt kullanıyorlar. içeriğide güzel ama çooooooookk uzun oku oku bitmiyor bir yerden sonra sıkılıp özetlere verip giriyorsun sınava

2.üniversite de bir bölüm seçip okumanızı tavsiye ederim. Vizyonunuz ve ufkunuz gelişiyor. Alternatifleriniz çoğalıyor. Tek düzelik ortadan kalkıyor.
Ben 2012 yılında Tarih okumaya karar verdim. 2016'da iyi dereceyle mezun oldum. Sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesinde ardından yarıda bırakıp geçiş yaparak Yeditepe Üniversitesi'nde Yüksek Lisans yaptım. Şu an tez yazıyorum bitmek üzere...Bir de Osmanlıca öğrendim özel ders bile veriyorum. Hatta özel bir kurs merkezinde tarih kpss dersleri veriyorum..Hiç aklımın ucundan bile geçmezdi bu işten ek para kazanacağım....
Haa branş değişikliği olursa Tarih'e geçer miyim..? Hayır...Bilgisayar öğretmenliği daha avantajlı... Bir yandan kodlamaya bir yandan geçmişe uzanmaya devam...
Ancak yüksek lisans bitince doktora yapmak istiyorum orası ayrı...Yani sözün özü okumanız da fayda var.

hocam ben de okudum önlisans, konular çok uzun ve hep sözeldi. Bir de uygulama olmadığından bazı şeyler havada kalıyor. Ama pişman mıyım kesinlikle hayır. only61 hocamın dediği gibi ufkunuz gelişiyor. Size sormak istediğim bir şey var. Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü okusak 4 yıl bize getirisi ne olur? Tavsiye eder misiniz? Yönetim Bilişim Sistemleri olmazsa bizim branşımıza katkı sağlayacak hangi bölüm olur?

Son düzenleme:
web tasarımı ve kodlama diye bir bölüm var. bilgileri tazelemek adına iyi olabilir sanırım. ders materyali olarak kitap gelmiyorsa video mu izleyeceğiz. nasıl olacak bilgisi olan?

5 dersim kaldı kamu yönetiminden benim de.
ama ne faydası olur muamma...
aah açıktan matematik olaydı iyiydi ama nerdeeeee...

5 dersim kaldı kamu yönetiminden benim de.
ama ne faydası olur muamma...
aah açıktan matematik olaydı iyiydi ama nerdeeeee...
Keşke Hocam. Onu okumayı o kadar istiyorum ki. İkinci öğretim Fen edebiyat matematik okuyum dedim ama ikinci öğretimi kaldırdılar. Bilişim öğretmenleri aslında iyi bir matematikçidir de.

Keşke Hocam. Onu okumayı o kadar istiyorum ki. İkinci öğretim Fen edebiyat matematik okuyum dedim ama ikinci öğretimi kaldırdılar. Bilişim öğretmenleri aslında iyi bir matematikçidir de.
ben de fen edebiyat matematiği 1. olarak kazanmıştım çalıştığım ilde sene 2014 te. ama okuyamadım hocam.
hep hayalimdir matematikçi olayım.

ingilizce işletme var ama dil puanım yok. mecburi hazırlık sınıfı yok diyor ama diğer maddeler hep dil sınavlarından bir şekilde geçmek gerektiğini anlatıyor.
550 tl dönem harç ücreti görünüyor geçen sene.
hazırlık okumak gerekti diyelim onu nasıl yapıyorlar bilgi yok.

bilgisi olan var mı bu konularda.

ilgi alanım olan fotoğrafçılık ve kameramanlık var önlisans geçen sene 275 tl imiş bu dönemlik fiyat mı acaba?

Geri