Kodla Büyü

eyuperol

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. Araç yol kayıt kamerası almak istiyorum, bu konu hakkında bilgi, öneri almak istiyorum.

Öncelikle sizin kullanıp memnun kaldığınızürün varsa ya da şunu kesinlikle alma dediğiniz varsa onları yorumunuzda belirtebilir misiniz?

Kamerada nelere dikkat etmem gerekli gps, fps, lens, güç girişi, (24 saat kayıt olmalı mı?) ... vb.

Forumda bir konu buldum biraz baktım ama malum şartlardan dolayı sürekli değişen bir süreçteyiz hem fiyat olarak hem de güncel ürün olarak ondan tekrardan konu açmamın daha sağlıklı olacağını düşünerek sizlerden bilgi almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Ucuz olanlar bataryalı. Sıcak memleketlerde batarya şişip kamera çöp oluyor birkaç senede.

Pahalı olanlar kapasitörlü. Sıcak altında şişme yapmaz. Viofo, ddpai en iyilerden biridir. Ben çift kameralı viofo A129plus kullanıyorum Memnunum.

Park halinde çekim için ayrı aparatları da var. İsterseniz alırsınız. Hafıza kartında sakın ucuza kaçmayın. Class10 denilen en hızlı kartı alın. (Sandisk extreme pro)

ben 2 aydır bunu kullanıyorum, görüntü kalitesi güzel, 64 gb hafıza kartına yüksek kalitede 8 saate yakın kayıt yapıyor. Gece çekimi de iyi. Park modu için ayrı bir apart alınması gerekiyormuş ama aküye zarar verir diye almadım.
Kapasitörlüler pahalı olmasa viofo alacaktım ama fiyatları çok yüksek olduğundan bunu tercih ettim. GPS yok bu modelde.
Aracı eşim kullandığı için kaza durumunda kayıt olsun diye aldım işimi görüyor.

Biraz geç döndüm kusura bakmayın.

bütçeyi yazmamışım, 2bin civarı çıkabilirim.

plaka okunacak kalitede olsa yeterli, arka kameraya gerek yok.

gps li olması sanki daha iyi olacaktır.

aklıma gelenler şimdilik bunlar.

yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. yazdığım bütçeye göre önerilerinizi dikkate alıp incelemede bulunacağım, teşekkürler.

viofo ürünlerini tavsiye ederim . bende a119 var önde ve arkada. aiexpressten almıştım o dönemde 110 dolar gibi birşeydi. 5 yıldır kullanıyorum tık demedi. hatta birtanesinde problem oldu çine yolladım adam sıfırını yolladı. linkini attığım en üst versiyonu 3 kamera bir yerde . 4k ön kamera wifi bağlantısı mevcut.
veya bunu öneririm;

2side ön arka çekim yapar , plakaları gece değilse rahat okursun, wifi olması avantaj telefona bağlayıp izletebilirsin polise vs..
yanına hafıza kartıda gerekiyor. 64/128gb size kalmış.

bunlardan aşağısını da almak için almış olursunuz . çok uzun uzun araştırdım bozulsa da en son çıkanını alsam diyorum ama tık demiyorlar.

Biraz geç döndüm kusura bakmayın.

bütçeyi yazmamışım, 2bin civarı çıkabilirim.

plaka okunacak kalitede olsa yeterli, arka kameraya gerek yok.

gps li olması sanki daha iyi olacaktır.

aklıma gelenler şimdilik bunlar.

yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. yazdığım bütçeye göre önerilerinizi dikkate alıp incelemede bulunacağım, teşekkürler.
bütçeye göre gps li bu var hocam

Geri