Aralık Ay ı Ek Dersi !

Kodla Büyü
Sürekli aynı soru sorulmus arkadaslar: Kurs açan arkadaslar ne üzerine kurs açtılar? BTR olup hemde kurs açabiliyor muyuz?

Bunu dün müdür yardımcıma sordum BTR oldugunuz için açamayabilirsiniz tam bilmiyorum dedi. Açan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Okulumdakı öğrencilerin bilgisayar kursuna ihtiyacı var egzersiz şeklinde açmak istiyorum.

Hocalarım bir de konuyla alakası yok ama çalışma saatlerimizi sormak istiyorum. Ben okulda 5gün X 7 saat = 35 saat bulunuyorum. BTR ders saatlerinde okulda bulunur ibaresinden dolayı. Ama Başka BTR arkadaslarım 30 saatten fazla okulda olmam diyip hergün 9 da falan okula geliyormuş. Bu konuda sizin uygulamanız nasıl?

miragee' Alıntı:
Sürekli aynı soru sorulmus arkadaslar: Kurs açan arkadaslar ne üzerine kurs açtılar? BTR olup hemde kurs açabiliyor muyuz?

Bunu dün müdür yardımcıma sordum BTR oldugunuz için açamayabilirsiniz tam bilmiyorum dedi. Açan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Okulumdakı öğrencilerin bilgisayar kursuna ihtiyacı var egzersiz şeklinde açmak istiyorum.
sürekli aynı cevabı verdik, kurs açmanızda bi sakınca yok

10393726_848271565237662_3932304097548786820_n.jpg

Arkadaş 30 saatin ücretini alıp 30 saatten fazla lisede Btr olmak haksızlk bence madem eğitim öğretim saati boyunca kalınacak o zaman 18 saatten fazla ücret versinler!benim çalıştığım pansiyonlu lisede müdür haftada 30 saat ve müdür baş yardımcısı haftada 30 saat ek ders alıyorlar.adamlar toplamda 150 saate yakın ek ders alıyo biz de 72 saat.Nasıl iş bu anlamadım.

bazıları 2 bin ek ders alıyor ne kdar saçma.ülkeye bak ya.Adaletsiz misiniz yarışması olsa çok yetenekli insanlar çıkar ortaya.Adalet kelimesi turk dil kurumunda karşılıgı olmayan belirsiz bir kelime mi...Herkes birini döşeme olarak kullanıyor.adalet mülkün temelidir....mülk herkes adına padişahındır.giydigin ayakkabıya kadar padisahındır.istediginde geri alabilir.neyse o yuzden osmanlıca gerekli ya :mrgreen:

mesleki ve teknik anadolu lisesinde calisiyorum,144 saate imza attim kasim 2018 ekdersine.mahep ekders (http://www.ozkansoft.com/eduhep.php) ile baktigimda 2000 civarinda gozukmesine ragmen yatan 1700 kusur.bu kadar fark neden kaynaklanir?gecen aylar vergi matrahi toplami:31113,85 ve asgari gecim indirim:197,88 gelir vergisi orani secimi:%15 girdim ve 2081,97 tl cikardi program halbuki yatan yaklasik 1795,94 tl...bu kadar fark neden kaynaklanmis olabilir?

Hocam 34000 den sonra %27 lik dilime giriliyor. Sizde buyuk ihtimalle bir ust vergi dilimine girmissiniz

vergi dilimine girmişsiniz hocam.benim de kasım ayında 150 tl eksik yattı.malesef devletin verdiği zam vergilerle eriyor.

Konu 4 sen sonra hortlamış o tamam, ayrıca aralık ayı değil kasım ayında 79 aldık. aralık ayı henüz hesaplanmadı.

Geri