Arçelik akıllı tahta

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
Bu gün sınav görevi için hittiğim bir okulda koridorlarda gördüm. Sınıflarda vesteller takışıydı

Ekli dosyalar

• PHOTO_20180113_122944.jpg
    PHOTO_20180113_122944.jpg
    52.4 KB · Görüntüleme: 801
  • PHOTO_20180113_122956.jpg
    PHOTO_20180113_122956.jpg
    46.9 KB · Görüntüleme: 724
Arçelik tanıtım amaçlı göndermişti bazı okullara. Fatih projesi ihalesine girebilmek için. Vestel tahtalar gelince okul bu şekilde değerlendirmektir.

Hocam tevfik ileri anadolu imamhatip lisesiydi. Muhtemelen bunlar ihaleye giren firmaların ihale için ürettikleri akıllı tahtalardı. Milli eğitim muhtemelen koridorları süslesin reklam yayını yapsın diye okula göndermiş olabilir Zaten açık öğretim sınavıydı okul müdürü vs görmedim. Gerçi insan okuldaki imkanları görünce oda birşey mi diyor. Ne üniversitelerde ne de özel okullarda oradaki imkan var.

açıkçası sırf portlar ve portların rahat kullanımı için bile arçelik tercih edilirmiş ki vestel kalitesizliğinden bahsetmiyorum bile

Vestelin tahta ürünleri sanki enaneten yapılmış. Ihaleye kalite standardı getirilmemiş herhalde. Portlar başta olmak üzere dokunmatik, kapı ve diğer aksamlar çok kalitesiz yapılmış. Keşke arçelik, beko vb. şirketlerde ihalede yeterince yer alsaydı.

Bugünlerde dolaşan haberlere göre akıllı tahta donatımı devam edecek ve Arçelik tahtalar takılacak okullara

11 bin tane Arçelik tahta ihalesi yapıldı geçen gün.

Portların açıkta olması bir yandan iyi ama öğrenciler oralara neler sokar bilmiyorum, daha kolay bozulur.

ET’yi projeksiyon niyetine kullananlar olabilir belki diyedir :D

Geri