Arçelik Etkileşimli Tahta Sürekli Donuyor

Kodla Büyü

pin_eses

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar Arçelik Etkileşimli Tahtalarda sık sık donma problemi ile karşılaşıyoruz. Yazı yazarken veya herhangi bir programı açarken birden donabiliyor. Bazen bir tuş basılı kalıyor.
Böyle bir problemle karşılaşıp da çözebilen arkadaşlar yardım ederse memnun olurum.
Teşekkürler şimdiden.

hocam bizde geçen hafta oldu. teknik servis geldi fan çok toz toplamış temizleyelim düzelir dedi. bende işi garantiye almak için kullanılmayan bir sınıftaki kasa ile değiştirmesini istedim. diğerinin tozunu temizledi taktı uzun vadeli kullanılmadığı için arıza devam ediyor mu bilemiyorum. ama durum bu belki yardımcı olur

hocam bizde geçen hafta oldu. teknik servis geldi fan çok toz toplamış temizleyelim düzelir dedi. bende işi garantiye almak için kullanılmayan bir sınıftaki kasa ile değiştirmesini istedim. diğerinin tozunu temizledi taktı uzun vadeli kullanılmadığı için arıza devam ediyor mu bilemiyorum. ama durum bu belki yardımcı olur
Bizim daha resmi kabul işlemi falan da yapılmadı. Kabul işlemi olmadan servis cagirabiliyor muyum ki

Okulumuza geçen şubat ayında yeni gelen tahtalarda yaşamıştık donma olaylarını. Bolu imajını yükledim sonra pandemi tatili oldu, şu anda tam olarak dönüt gelmedi açıkçası da birşeyler sorunca da öğretmenlere Windows olsaydı iyiydi polemiklerine girmemek için sormaya da korkuyorum :confused:

Geri