arduino için yurt dışı sipariş(ürün seçerek)

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar elimde yeterli sayıda arduino var. Ve ben gereksiz malzemeleri almak istemiyorum.
Yurt içindeki sitelerde araştırdım ve aşağıdaki ürünlerin pahalı olduğuna anladım

Arduino Uno
LCD
Step motor ve sürücüsü
Servo Motor
Sıcaklık ve nem sensörleri (nedendir bilinmez)
Bluetooh modülü

ve shield tarzı bazı ürünler
-----------------------
Ek olarak aşağıdaki ürünler
kargaburun - yan keski - pense tarzı ürünler
havya
lehim teli
alet çantaları
malzeme kutuları

Arkadaşlar tek tek seçerek alışveriş yapabileceğimiz uygun fiyatlı bir yurt dışı sitesi var mı?

Yurt içinde fiyatlar olarak yurt dışına çok yaklaştı. Aliexpresste servo motor bakın fiyatlara neredeyse Türkiye fiyatları. 8 liraya alınabiliyor artık Türkiye den örneğin. Sensör paketleri uygun ama. O şekilde sensör paketleri uyguna geliyor.

Son düzenleme:
Söylediklerinizi zaten ali ex. yapabiliyorsunuz...
Evet hocam. Ama aynı mağaza olmayınca her bir ürüne kargo eklediği için yine pahalı geliyor. Aslında aradığım Ali Express te tüm arduino malzemelerinin bulunduğu ve ucuza satıldığı bir mağaza (dükkan) bulmak

Hocam hiç gerek yok. Aliexpress o kadar çok ürün çeşidi var ki. Zaten hepsini bir mağazadan alamazsın. Kargo yine çok tutar. En uygun fiyatı verenden ücretsiz kargo olandan al.hepsini ayrı mağazadan al. Hem ucuza gelecek, hem istediğin her ürünü bulabileceksiniz

Hocam kargo parasi alan cok nadirdir. Ben de çok aldım kargo parası alana denk gelmedim gelsem de altarnetif satıcı çok. Hem ayrı satıcılardan almanız şu acıdan da iyi, aynı pakette toplu gelmez. Gelirse gümrüğe takılabilir çünkü.

Geri