Arkadaşlar Çanakkale gezisi için afiş lazım!!!

Kodla Büyü

AKADEMİA

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar fotoşok :) konusunda iyi değilim. Acaba yardımcı olabilir misiniz?

Görev yaptığım ortaokulda her ay Zambak yayınları ve MEB yayınlarından deneme sınavları yapılıyor. Müdür bey de öğrencilerin ilgisini ve başarısını artırabilmek için deneme sınavlarında en yüksek puan alan 20-30 kadar öğrenciyi Çanakkale gezisine götürecek. Benden de afiş istedi ama ben bunu yapmaya başlasam çok amatörce bişey olacak.

Grafik tasarımcı arkadaşlardan rica etsem şöyle Çanakkale savaş resimlerinin olduğu, Şehitler anıtının görüntüsü, Çanakkale savaşlarını gösteren harita bölümü, Ulu önder Atatürk, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy ve bir dörtlüğü (ör: Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker...), bir otobüs clipartı, içinde öğrenciler felan, üzerine de yazı: "Deneme Sınavlarında başarılı olan öğrencilerimiz Çanakkale Gezisine gidiyor" gibi şöyle dalgalı efektli bir yazı..

Bilmem aklımdaki resmi anlatabildim mi? Bu veya buna benzer afiş tasarımlarınıza ihtiyacım var. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar grafik tasarımcı arkadaşlardan afiş istemiştim. Cevap gelmedi. Olsun yine de her zaman BBNET tabii ki.

Ben de kendimce birkaç resim bulup üst üste ekledim. Paylaşmak istedim belki yararlanan arkadaşlar olur.

Aslında Mehmet Akif'in resmini de eklemek isterdim ama tam beceremedim belki de. Bu konuda güzel bir tasarım çıkarabilecek arkadaş varsa yine yararlanabiliriz. :wink:

Ekli dosyalar

• AFIS2-bbnet.jpg
    AFIS2-bbnet.jpg
    196.4 KB · Görüntüleme: 1,717
Geri