arkadaşlar acil yardım lütfen...

Kodla Büyü

kara_kediii

Site Gezgini
Bir öğrencimin bilgisayarında internet explorerı açınca karşıdan yüklemeler penceresi açılıyor ve iexplorer.exe yüklemek yada kaydetmek ister misiniz gibi bir pencere çıkıyor ve explorer açılmıyor virüs mü sorunu nasıl çözebilirim acaba acil yardıma ihtiyacım var:(((

Hocam Cleaner son sürüm ile bir temizle istersen. Explorer kullanmayın Chrome öneriririm. Ancak bir zorunluluk söz konusu ile İnternet Explorer silip tekrardan yükleyebilirsiniz. İnternet Explorer'i açınca kafasına göre başka bir sayfa açıyorsa virüs girmiştir.

kafasına göre bir sayfa açmıyor ama explorer da açılmıyor söylediğim gibi karşıdan yüklemeler sayfası açılıyor ve iexplorer.exe yükleme çıkıyor...

int exp kısayolunu silin. daha sonra herhangi bir klasörün (bilgisayarım,belgelerim,yeni klasor vb..) adres cubuguna http://www.google.com yazıp entere basın int exp ile acılınca onu masaustune kısayol olarak ekleyin

bir de tüm kurulum dosyaları explorer olarak gözüküyor ve kurulum yapamıyorum. Yüklemek istediğim program karşıdan yüklenenler klasöründe çalıştır şeklinde çıkıyor. çalıştır deyince hiç bir şey olmuyor yani kurulum da yapamıyorum.:(

sukrugaya değini yaptım explorer açılıyor ama şimdide tüm programlar(Office, dyned, fotoğraf çekme prog)explorer sayfası gibi gözüküyor ve açmaya çalıştığımda karşıdan yüklenenler klasöründe çalıştır şeklinde çıkıyor:(

Geri