ARKADAŞLAR BU RESİMDEKİ YAZININ TEXT VEYA WORD HALİ VAR MI?

Kodla Büyü

kardelennergis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu resimdeki yazının text veya word hali var mı?

Ekli dosyalar

• Adsız-7.jpg
    Adsız-7.jpg
    166.1 KB · Görüntüleme: 153
Bir akşam okulun son zili çalıp da öğrenciler eve gitmek için heyecanla okuldan çıktıktan sonra bir sessizlik başlar okulda. Aradan geçen bir süre sonra okuldan bazı sesler duyulmaya başlar. Offf, yine ne çok yorulduk! Bugün ne kadar heyecanlıydılar çocuklar değil mi? Evet, Ayşe bugün ödevini öğretmenine teslim etmek için koşarken bacağını benim köşeme çarptı. Canı yandı diye çok üzüldüm. O da bir şey mi çocuklar sabah sınıfa giderlerken bana çarptılar. Bir an düşüp kırılacağımı sandım ama Yusuf beni havada yakalayıp yerime yerleştirdi. Bu beni çok mutlu etti. Şanslıymışsınız. Ben bugün biraz yıprandım. Birkaç çocuk beni alıp bir yere götürdüler. Beni götürürlerken atacaklarını sandım önce, korktum. Oysa çocuklar beni onarmaları için idareye götürdüler. Müdür yardımcısının odasına girince nasıl sevindim, anlatamam. Şimdi daha iyiyim. Emir de beni unuttu. Ödevi de vardı bende. Bu akşam yapması gerekiyordu. O sırada okulun boş koridorlarında hızlı hızlı ayak sesleri duyulmaya başlayınca sınıftaki sesler kesilir. Emir hızla sınıfa girip masasına gider ve masasının üzerinden kitabını alıp koşarak sınıftan çıkar. Emir’in ayak sesleri kesilince sınıfta yeniden sesler başlar. Emir geliyormuş. Ben de kitabını unuttu diye endişeleniyordum. Neyse ki çok geç olmadan hatırladı. Semra da geç olmadan hatırlasaydı keşke unuttuğu kalemliğini.

Geri