Aşamalı Devamsızlık yönetimi (ADEY)

Kodla Büyü
yönetici modülü>güvenlik grupları>grubun yetkileri>ekran yetkilerinin düzenlemek için tıklayınız>ekran yetkileri verilecek modüllerden ilköğretim kurum işlemleri seçin
listele deyin, altta adey işlemleri var orada ridef in yanındaki kutucukların hepsini işaretleyin kaydedip çıkın tamamdır.

biz okul olarak ridef işlemlerini %95 tamamladık devamsızlık mektuplarıyla birlikte veli görüşme tutanaklarını yolluyoruz. bu formları paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim allah sizden razı olsun

arkadaşlar sizin bu güzel paylaşımlarınız olmasa, bbnet olmasa napardım ben ya.. Çok teşekkür ederim :alkis:

Arkadaşlar Cevaplarda BUG seçeneği var .
NE DEMEK
:?:

Teşekkürler sayın Yalnız_Kurt
B-U-G = bilinmiyor-uygulanmaz -güvenilmez :alkis:

Başka sorum olacaktı kusura kalmayın
Ders bilgisi değiştirilmiş listeleme yapılmalıdır
uyarısı alınıyor muş....kayıt butonuna tıklandığında bu adey -ridef modülü hatalımı acaba?

Hangi Java
Okulun bilgisayarlarına ADEY için java yüklemesi yaptım ama bi faydası olmadı.uzaktaneğitim sitesindeki java indirilemiyor.
siz nasıl yüklediniz?

GRİNGO' Alıntı:
uyarısı alınıyor muş....kayıt butonuna tıklandığında bu adey -ridef modülü hatalımı acaba?

evet arkadaşlar bizim hocalarımızdanda bu uyarı mesajıyla karşılaşan var ve kayıt işlemi yapamıyor sorun nedir acaba?

akdenizkanki' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:

evet arkadaşlar bizim hocalarımızdanda bu uyarı mesajıyla karşılaşan var ve kayıt işlemi yapamıyor sorun nedir acaba?
EVET HERKES KALAKALDI.ADEY - RİDEF VERİLERİNİ HAFTASONU GİRİŞ YAPAN HERKES AYNI HATADAN BUNALMIŞ DURUMDA.
SONUÇ;

ADEY-RİDEF ÇÖKTÜ

evet arkadaşların hatanın sorunu ne olabilir acaba? çökmeden ziyade eksik veya yanlış yapılan bişeymi var?

daha yeni haberim oluyor bundan.Kaç gündür başlığı görüdüğüm halde okumadım bak şimdi geç kaldık.

GRİNGO' Alıntı:
hocam ders bilgisi değiştirildikten sonra listeleme yapılmalı örneğin çocugun düşüncelerinden davranış değerlendirmesine geçtiyseniz seç deyin sonra öğrenciye tıklayın

arkadaşlar il milli eğitimde kimsenin bu konu ile ilgili haberi yok.bunun için son tarih nedir öğrenmem lazım.

GRİNGO' Alıntı:
arkadaşlar bu sorunu çözen var mı?

alios6161' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
arkadaşlar bu sorunu çözen var mı?
sorunu çözdüm, kurum işlemlerine tekrar geri gelip yeniden seçmek gerekiyor.

vikvik' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
hocam ders bilgisi değiştirildikten sonra listeleme yapılmalı örneğin çocugun düşüncelerinden davranış değerlendirmesine geçtiyseniz seç deyin sonra öğrenciye tıklayın

çok teşekkür ederim hocam

ADEY'le ilgili çalışmalar okulda başladı ancak veli görüşmeleri için elimizde bir form yok. Elinde adey için hazırlanmış Veli Görüşme Formu olan var mı ?

Geri