ASC programında 2 problemim

Kodla Büyü

bote2002

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamlar
1. ASC Ders dağımı programında 2 tane beden eğitimi öğretmenimizin 2 saatlik dersi öğle arasına denk gelmesini istemiyorum. Dersi bölünmesin...
2. Bir sınıfın 8 saat günlük ders saatinde 4 saatten fazla sayısal dersleri olmasın (Matematik - Fizik - Kimya)

ASC uzmanlarının yardımlarını bekliyorum...

Kolay Gelsin

2. sorunun cevabını bilmiyorum hocam ama 1. sorunun cevabı için okul bilgilerinde öğle arası saatini ayarlaman lazım. Yani öğle yemeği arası olsun seçeneği var onu yapman lazım.Genel bilgiler-Okul(School)-Zil

muratbdg' Alıntı:
2. sorunun cevabını bilmiyorum hocam ama 1. sorunun cevabı için okul bilgilerinde öğle arası saatini ayarlaman lazım. Yani öğle yemeği arası olsun seçeneği var onu yapman lazım.Genel bilgiler-Okul(School)-Zil

Öğle arası ayarını yaptım bu ayar bütün derslerde bölmemesini sağlıyor. Öyle olunca program kasılıyor. Benimkinde sadece beden eğitimi derslerini etkilemesini istiyorum

dersleri "zor", "kolay" olarak ya da kendi istediğiniz gibi bir tür belirleyerek tanımlayabilirsiniz. söylediğiniz dersleri bu şekilde, diğerlerini de kolay türünde tanımlarsanız sorun çözülür.

teksen' Alıntı:
dersleri "zor", "kolay" olarak ya da kendi istediğiniz gibi bir tür belirleyerek tanımlayabilirsiniz. söylediğiniz dersleri bu şekilde, diğerlerini de kolay türünde tanımlarsanız sorun çözülür.

Çok iyi değilim asc de bu kolay zor ayırımını nereden yapıyoruz

dersi düzenleme penceresini açın, orada göreceksiniz. türü ayarladıktan sonra, dersin konulacağı gün ve saatleri belirleyebilirsiniz.

Geri