asc time tables kullananlar

Kodla Büyü

mmert

Site Gezgini
arkadaşlar ders programını değiştirmeye çalışıyorum, okulumuzda lisanslı programtik var ama onda bir öğretmenin günde en az kaç saat derse gireceğini belirleyemiyoruz, asc timetable progrmaına bakayım dedim, programı inceliyorum şimdi, haftada 4 saat olan matematik dersini 2şer saat olarak mat1 mat2 diye tanımladım ama mat1 ve mat 2 nin bir sınıf için aynı güne gelmemesi gerekiyor. bunu nasıl yapabilirim??? yardımlarınıız bekliyorum...

dersi mat1 ve mat2 şeklinde girmene gerek yok. ders saatini belirlerken 2 x2 şeklinde yapman yeterli. o zaman aynı saate denk gelmez.

Bu programla progmatic'teki şablon gibi bir çıktı nasıl alabiliriz? Önizlemedeki format içime sinmedi. Başlık çok büyük. Bir sayfaya 2 öğretmen programı sığdırsam başlıklar birbirine değiyor. İmza bölümüde yok galiba. 2 çıktı nasıl alınıyor?

bir sayfaya yüz öğretmende sığdırabilirsin (önizleme , boyutlar-genişlik , 3 seçenek var 1-normal 2-4 ü 1 sayfada 3-istediğin sayıda seçim)
başlığıda küçültebilir hatta yok edebilirsin (önizleme, başlığı sağ tıkla , istediğin başlığı istediğin boyutta yaz veya yazma)

Progmatikte olduğu gibi bir öğretmene verilen ders programını kişiye tebliğ edecek şekilde verse ii olurdu. Progmatic türkiye şartlarında geliştirilmiş bir program ama asc dil açısından zengin olduğu için ve diğer ülkeler bizim kadar bu bürokratik evrakları önemsemediği için böyle bir çıktıya ihtiyaç duymuyorlar herhalde.

arkadaşlar asc timetables son sürümü yükledim fakat çıktı alamıyorum. şifre istiyor yardımcı olabilecek biri var mı :(

Geri