asc timetable

Kodla Büyü

papakaa

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
merhabalar..

daha önceden progmatic kullanıyordum süresi bitti bende asc kullanmaya karar verdim.
progmaticte önce ders dağıtımı yapıp daha sonra her öğretmen için ayrı ayrı boş gün çıkarıp tekrar tekrar yerleştirme yapıyordum ve genellikle de sorun çıkarmıyordu. asc de boş günleri girdikten sonra "ders planlarındaki boşlukları yok etme işlemi" seçeneğini "çok yüksek" alanına getirip yapıyorum. yerleştirme 1 saat sürüyor ve her zaman yerleştirme işlemi başarılı olamıyor. bu işin püf noktası yada bilmediğim bi özelliği varmıdır.

hocam bende baktım bu işte bayağı iyisiniz size mesaj atacaktım kimse cevap vermeynce. allah razı olsun sizden. bu şekilde yaptıktan sonra öğretmelere boş gün yada boş saat verecek şekilde ayarladıktan sonra başka püf nokta olarak neler yapabiliriz.

hocam birde biz en az iki saat olan derslerin blok olmasını istiyoruz. bu işlemi yapınca blok ders olayı ölüyor. :(

hocam kaç gündür uğraşıyorum hep sıkıntı. progmatiğin tadını vermiyor. yada ben beceremiyorum

hocam forumda progmatik magic buldum eski versiyon inanın ders yerleştirmesi müthiş. işimi çok iyi gördü.

Geri