Asc versiyon hatası acil yardım

Kodla Büyü

yanıyosun fuat abi

Aktif Üye
Arkadaşlar, idare bilgisayarında 2015 asc vardı. ekrana güncelleme ibaresi gelmiş ve idareci arkadaş güncellemiş. Haliyle en güncel versiyona yükseltmiş. (2016-10.1)Programı bitirip tam çıktı alacakken kısıtlama olduğunu görmüş. Roz dosyası olarak kaydedip başka versiyonda açmaya çalıştığımızda hata veriyor. Hazırlandığı güncel versiyonu istiyor. Çok saçma değil mi? En güncel versiyonun ilacı vs olmadığı için kısıtlamayı da kaldıramıyoruz. Anlayacağınız elimizde bitmiş ama çıktı alamadığımız bir ders programı var. Fikri olan?

kayıt işlemini son versiyonla yapmışsa sıkıntı oluyor. Bu dosya daha yeni bir sürümle yapılmıştır. Lütfen en son sürümü indirin diyor.. :(

Ekli dosyalar

• ascyeniversiyon.gif
    ascyeniversiyon.gif
    31 KB · Görüntüleme: 847
Olay şu: örnekle açıklayalım;
sizin elinizde 2015.5 sürümü lisansı vardı. bununla programınızı yapıyordunuz. Güncelleme gelince gaflete düşüp güncellediniz. 2016 oldu. 2016 da çalışmaya devam ettiniz ve kaydettiniz. Oluşturduğunuz dosyayı sadece açabiiyorsunuz, rapor alamıyorsunuz. Program deneme sürümü oldu artık.
Tuttunuz programı kaldırıp eski lisansla devam etmeye kalktınız ama artık oluşturdunuz dosya 2016 yapımı olduğu için yukarıdaki uyarı veriyor..

Çözüm: eskisini lisanslı olarak tekrar kurun. verileri tekrar girin veya geçen yıldan yaptığınız bir programı açıp üzerinde oynayın.. ve asla asla güncelleme yapmayın.

Yada idareyi ikna edin. Bu yılın lisansını alın. 100 tl :) http://ascturkiye.com/FiyatListesi.Aspx# ben idareyi ikna etmeye çalışıyorum.

yeni versiyondaki ders programını, eski versiyon kurulu olan başka bi bilgisayarda elle tek tek girin. :)

idare BT ci olsaydı güncelleme yapmazdı ben gibi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

işin şakası kötü bir durum olmuş gerçekten aslında en iyisi 100 tlyi bayılmak :mrgreen:

ben son sürüm 2016 cracklıdır tüm versiyonların crac dosyası vardır internette ingilizce aratın

Geri