ASC'de imza sirküsü için çıktı alma?

Kodla Büyü

mustafa_ogr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamlar..
ASC'de idarede kalacak olan imza sirküsünün bulunacağı çıktıyı almak konusunda sıkıntı oluyor. Şöyle ki; progmatikte olduğu gibi bir sayfaya dikey durumdayken aynı öğretmenin iki tane ders programını basıp bir nüshası idarede kalacak şekilde sayfayı kesip vermek istiyoruz. Ama asc'de bir sayfaya aynı öğretmenin programını iki defa yazdırma seçeneğini bulamadım. Veya böyle bir seçenek hiç mi yok bilemiyorum.
Sayfayı düzenleme şansı vermiş ama sayfaya iki defa ders programı koyabileceğim bir seçenek göremedim. Varsa kolay bir yolu bilenler lütfen paylaşsnlar.
Teşekkürler.

İki nüsha çıktı alırsın.Bir nüshasını imzalatır dosyana koyarsın diğerini öğretmene verirsin.
En azından ben böyle yapıyorum :)

Hocam ben de zaten fazladan kağıt harcamayalım istiyorum. Ben şöyle aşmaya çalıştım sorunu. Ön izlemedeyken sayfayı dizayn edip yeni bir şablon oluşturdum. Sayfanın yarısına rahatça sığacak ve artıdan öğretmenin toplam ders saati, müdür ve öğretmenin imza bölümü olacak şekilde düzenledim. Ardından tüm öğretmenlerin çıktısını aldıktan sonra kağıtları çevirip alt tarafına da bastım aynı çıktıyı. Ters oldu ama oldu. :)

Geri