aScTimetables ver. 2010.3.15 (05.08.2010)

Kodla Büyü
Sayınüye , bu programın çalışması için lisans almak sartmı . Eger şartsa ilgili firmanın Türkiye temsilcisi varmıdır, varsa irtibat telefonları nedir ?

bahadır volkan' Alıntı:
Sayınüye , bu programın çalışması için lisans almak sartmı . Eger şartsa ilgili firmanın Türkiye temsilcisi varmıdır, varsa irtibat telefonları nedir ?

Aslında yukarda indirmiş olduğunuz program full çalışıyor (ilacı ile birlikte). Ama üretici firmadan destek almak istiyorsanız elbette programı satın almanız gerekir. Birde Türkiye'de temsilcisi yok bu programın....

hocam ben programı kurdum ardından ,cracked_by_losting klasörünün içindeki dosyayı çalıştırdım ,hala demo olarak görülüyor bir yerlerde yanlış bir şey mi yaptım acaba yardımcı olursanız sevinirim

hocam indirenler siteye yükleyebilirse çok seviniriz. okuldan indirmek sıkıntı oluyor da

hocam bu bende hala demo hali ilacını sanırım çalıştıramadım yardımcı olur musunuz?

yıldızlı dosya ile ilgili soru sormuş arkadaşlar.Ama kimse lütfedip cevap yazmıyor .Bilen biri yazsın arkadaşlar .siteye yakışmıyor...(bilsem yazacam)

Geri