aScTimetables ver. 2010.4.3 (17.08.2010)

Kodla Büyü
hocalarım 3 saatlik 1 dersi nasıl 2+1 yapıyorsunuz yada 5 saatlik dersi nasıl 2+2+1 yapoıyoruz bilen varsa lütfen anlatabilirmi

toros44' Alıntı:
hocalarım 3 saatlik 1 dersi nasıl 2+1 yapıyorsunuz yada 5 saatlik dersi nasıl 2+2+1 yapoıyoruz bilen varsa lütfen anlatabilirmi

hocam onu ayrı ayrı gireceksiniz. örneğin 4 saat matematiği 2 tane 2(double) matematik olarak gireceksiniz. yada 3 saat ingilizceyi 2 ingilizce ve 1 ingilizce diye gireceksiniz.

Programı indirip kullanan oldu mu arkadaşlar... Düzgün çalışıyor mu? Crck sorunu var mı?

Okulda Bilsa kullanıyorduk ama sözleşmenin yenilenmesi gerekiyor... Tabii okula yeni bir ödeme demek bu... Düzgün bir program arıyorum, bundan başka kullandığınız ve önerebileceğiniz programlar varsa tavsiyelerinizi de bekliyorum...

ilacıda dil dosyasıda içinde arkadaşlar sorunsuz çalışıyor,
teşekkürler

Merhaba yardımınıza ıhtıyacım var ben bu programı kurdum ama ***** dosyası nasıl calısıyr bılmıyorum yardım eder mısınız msn verırsenız eklerım yada burdan yazar mısınız tesekkurler

arkadaslar cıktı alırken öğretmen el pogramlarında renkli çıktısı var renkli olmayanlarıda derslerın sıyak cıkarıyor renklerini acaba nasıl kaldırabılırız cıktı alırken

fenelon25' Alıntı:
arkadaslar cıktı alırken öğretmen el pogramlarında renkli çıktısı var renkli olmayanlarıda derslerın sıyak cıkarıyor renklerini acaba nasıl kaldırabılırız cıktı alırken
Ana menüden Önizleme/ Renkler /Renkli Yazdır kutusunu boşaltın.

Geri