aScTimetables ver. 2010.5.3 (01.09.2010)

Kodla Büyü
arkadaşlar birisi asc Time tablesi videolu anlatsın özellikle ilişkiler bölümünü
ben anlatacağım eksik olacak yanlışlığa sebebiyyet verecek
bu işin uzmanı öğretmenlerimiz anlatırsa daha iyi olur
1- beden dersini bazı sınıflar (4C mesela) için salı ve perşembe günü 1. ve 2. saatini veya tüm gününü kapatacağız nasıl olacak ( tüm sınıflar olsa sorun yok)
2- her öğretmene hafta yarım gün ( 4saat izin için boş bırakılacak) her öğretmenin birtane üst üste ilk 4 veya son 4 boş saatleri olacak (her öğretmen için tektek kapatmayı demiyorum )
3- 1.maddede olduğu gibi Ahmet hoacaya bazı sınıflar için (5Aya mesela) çarşamba günü vermeyeceğim ama çarşamba diğersınıflarda dersi olabilir

en çok lazım olan bunlar en azından bunları açıklayan olursa sevinirim
cevaplayan olursa teşekkürler şimdiden

NoSFeRaTu' Alıntı:
Ooo trojen i de basmışız içine :D

Trojen kesinlikle yoktur içinde ama içiniz rahat etmesi için en kısa sürede ilaçlanmış olanın linki atılacaktır. Yaratılan patch haliyle DUP Patcher ile hazırlandı bu yüzden bazı antivirus ler trojenmiş gibi gösterecektir. Saygılarımla...

runalone' Alıntı:
tam olarak ne işe yarıo bu??

Tüm okulun ders programını hazırlıyor. Normalde diğer programlarda çok fazla kriter girişi yapılamadan program hazırlanıyor. Ama bu programda aklınıza gelebilecek her türlü kriter ile programı zorlayabiliyorsunuz. Buna rağmen istenilen ders programını rahatlıkla çıkarabiliyor. 4 yıldır aktif olarak kullanıyoruz. Şu ana kadar yapamadığı program yok. İlk başlarda kullanması zor gözükse bile zamanla alışınca çok rahat geliyor. Kalem silgiden ve diğer işe yaramaz programlardan çok çok çok kullanışlı bir program...

kahrolasibt
ÜSTAD iyi olur örnek .roz yerleşim varsa sevinirim
özlelikle kart ilişkileri kısmında örnekler olan daha aydınlatıcı olur alında yokarıda 2 sorum var onları biliyorsanız cevaplarsanız ayrıca sevinirim

en ucuz olan işinizi görür: aSc Timetables 2010 edition = 270 USD

eğer ilköğretim okulundaysanız indirimi seçin: Optional discounts - Discount for primary/elementary schools (all students under 15 years) -90 USD
fiyat 180 USD olur

yalnız şu ikinci linki başka bir adrese yükleseniz mennun olurum.indiremedim bir türlü.

Geri