Ashampoo Slideshow Studio HD 2.0.5.4

Kodla Büyü

msygn

Aktif Üye
ashampooslideshowstudio.jpg

Ashampoo Slideshow Studio HD, profesyonel slayt şovlar hazırlayabileceğiniz harika bir HD slayt oluşturma programıdır. Dijital kameranız ile çektiğiniz resimlerinizi sadece bir kaç fare tıklaması ile slaytlar oluşturarak sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir, CD/DVD gibi aygıtlara yazdırabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Hazırladığınız slayt albümlere arka plan müziği, yazı, film yada geçiş temaları ekleyebilirsiniz.Ürünün en büyük özelliği ise slayt şvunuzu HD video olarak kaydedebilmenize imkan vermesidir…
http://www.dosya.tc/server13/3XOQoe/AshampooSlideshowStudioHD2.0.5.4.rar.html

ozkancanan' Alıntı:
slaytı kaydettiğimde resim kalitesi bozuluyor hocam, hangi formatta oluşturucam??

hocam hangi kalitede istiyorsanız kayıt aşamasında seçebilirsiniz. hd kalitede slayt yapıyor fakat her bilgisayar açamayabiliyor.

msygn' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:
slaytı kaydettiğimde resim kalitesi bozuluyor hocam, hangi formatta oluşturucam??

hocam hangi kalitede istiyorsanız kayıt aşamasında seçebilirsiniz. hd kalitede slayt yapıyor fakat her bilgisayar açamayabiliyor.
hocam .wmv biçiminde kaydettim ama resim çok kötü gözüküyor. bir iki denemeyle .avi falanda kaydettim olmadı :shock:

ozkancanan' Alıntı:
msygn' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:

hocam .wmv biçiminde kaydettim ama resim çok kötü gözüküyor. bir iki denemeyle .avi falanda kaydettim olmadı :shock:
o kaydettiğim .wmv yi başka pc de güzel gösterdi tmm teşekkürler :)

Geri