ASKERE,POLİSE UZANAN ELLER KIRILSIN

Kodla Büyü

ORHAN AFACAN

Site Gezgini
:tr:
Olanlar açıkça beka sorunu
Tehlikenin gelişine varılsın.
Söndürür Şahadet ecel korunu.
Askere uzanan eller kırılsın.

Cana, mala güvenin teminatı.
Devletin varlığına icraatı.
Bu yüzden hep canlı hedef hayatı
Polise uzanan eller kırılsın.

Devletin malını”” deniz görenler”
İpek kozasını gizli örenler.
Suçlu; rüşvete alanlar, verenler.
Rüşvete uzanan eller kırılsın.

İlk ezan Habeşi Bilal sesinden.
Eksilmez yurdumun gök kubbesinden.,
Korkarlar,şehadet kelimesinden.
Bilal’e uzanan eller kırılsın.

Varlığım, sağlığım Hilal’e gönder.
Bayrağım vatanda manevi önder.
“Şehit olan ölmez” ayet, hadis der
Hilale uzanan eller kırılsın.

25.11.2016-İZMİR
ORHAN AFACAN

Polis şehit olunca sevinen vatan hainleri ile aynı ülkede aynı şehirde yaşamak
Ve daha kötüsü bu insancık müsveddelerine hiç bir yaptırım uygulanmaması..

polisin,askerin değerini bilmek için illa patlamada parça parça olarak şehit olmaları gerekmiyor arkadaşlar. orda şehit olanların çoğu bizim meslektaşımız olacaktı belki de... yılların emeğini kpss yüzünden çöpe atıp polis oluyor bir çoğu... yazık günah... almasın artık eğitim fakülteleri yeni öğrenciler...ben hepsinin fotoğrafına tek tek baktım. gencecik nasıl da güzel hepsi... şu an polisler 12-12 çalışıyor. 12-12 ne demek biz bilmeyiz pek, ben açıklayayım. 12 saat çalışıp 12 saat dinlenmek demek. yani akşam gidersen sabaha kadar çalışırsın. ikindiye kadar uyursun. ikindin kahvaltı-öğle-akşam yemeği benzeri bir şeyler atıştırıp akşam yine işe gidersin. ve bu her gün olan bir şeydir. ne bir sosyal hayatın olur, ne de arkadaş çevren. hele bir de arkanda eşin çocukların varsa, o zaman daha da zor olur. Allah hepsinin yardımcısı olsun. Rabbim hepsini korusun. Hainlerin kötü planları kendi başlarına dönsün. bu ülkede 100 yıl önce Çanakkale'de de, ŞEHİT oldu bu vatan evlatları, yine şehitlerimiz olur ama vermeyiz vatanın bir karış toprağını :tr: :tr: :tr:

Geri