Asp-Access'de hazırladığım anket

Kodla Büyü

oguz_efe

Aktif Üye
Anket ip kontrollüdür. en son eklenen aktif anket gösterilir. Sonuçlar % ve divlerle gösterilir. Yönetüim panelini aspmaker ile yaptım. Kullanıcı adı: admin şifre:123456 dir. Şifreyi veya kullanıcı adını değiştircekseniz ewcfg7.asp dosyasında 82. ve 83. satırlarda değişiklikte bulunabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• anket.rar
    624 KB · Görüntüleme: 311
Anket ip kontrollüdür. en son eklenen aktif anket gösterilir. Sonuçlar % ve divlerle gösterilir. Yönetüim panelini aspmaker ile yaptım. Kullanıcı adı: admin şifre:123456 dir. Şifreyi veya kullanıcı adını değiştircekseniz ewcfg7.asp dosyasında 82. ve 83. satırlarda değişiklikte bulunabilirsiniz.
Konu çok eski ama...
Hocam merhaba, bu sistemi öğrenci listesi haline çevirip yani anket seçeneklerini öğrenci isimleri olarak değişiklik yaptım. bu şekilde öğrenci ismini seçip kaydedecek ve yoklama alınacak. Sistem bir sınıf için çalışıyor ama birden fazla anket düzenleyince hep en sondaki anketi ekrana yazdırıyor. İstiyorum ki aktif olan anket ve anket seçenekleri gelsin. Acaba böyle bir düzenleme yaptınız mı geçmiş senelerde, paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler..

Geri