Assassin’s Creed 4 Black Flag

Kodla Büyü

btformatör

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Geçtiğimiz gün Assassin’s Creed 4: Black Flag'e dair bir poster internete sızmış ve doğal olarak oyun dünyasının ilgisini Assassin's Creed serisine çevirmişti. Oyunun Karayipler'de geçeceği ve korsan temalı bir yapım olacağı da iddialar arasındaydı.

Bugünse Ubisoft suskunluğunu bozarak oyunun resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Evet bu yılki Assassin's Creed oyunu Assassin’s Creed 4: Black Flag olacak. Oyunun poster resmi de yayınlandı, ancak oyuna dair herhangi bir detay paylaşılmadı. Yalnızca 4 Mart'ta oyunun tam detaylarının paylaşılacağı belirtildi. Yani yeni Assassin's Creed oyunu üzerindeki sır perdesi yakında tamamen kalkmış olacak. Yayınlanan kapak resmine bakacak olursak, yeni karakterimiz sarışın ve uzun saçlı olacak gibi.

assassins-creed-black-flag.jpg

Öte yandan VGLeaks'in iddiasına göre bu yıl iki Assassin's Creed oyunu yayınlanacak. Black Flag PC, PS3, Wii u ve Xbox 360 platformları için yayınlanacak, ayrıca Ubisoft bir de PS Vita'ya özel yeni Assassin's Creed oyunu yayınlayacak. Vita'ya çıkan Assassin's Creed: Liberation başarılı bir yapımdı ve Ubisoft'un Assassin's Creed serisinde izlediği stratejiyi düşünürsek, kendilerinden böylesi bir hamle beklemek, açıkçası pek de mantıksız gözükmüyor.

The Official World Premiere Trailer - Assassin's Creed 4 Black Flag [UK]
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... dkm9TKSxyI

Assassin's Creed 4: Black Flag - Assassin's Treed
https://www.youtube.com/watch?v=VOfY-bzdggM

Prince of Persia serisini oynadım da bu Assassin's Creed amcaya bir türlü ısınamadım. Şu an kurulu bilgisayarda ama oynamak aklıma bile gelmiyor.

El-Aziz' Alıntı:
Prince of Persia serisini oynadım da bu Assassin's Creed amcaya bir türlü ısınamadım. Şu an kurulu bilgisayarda ama oynamak aklıma bile gelmiyor.

Hocam bende de tam tersi ilk Assassins Creed'i oynamıştım sonra Prince Of Persia'yı oynadım. Assassins Creed den sonra pek sarmadı.
Benim oynadığım Prince of Persia'da belli bir yolu takip ediyorsun ve belli alanlarda karşına çıkan düşmanlarla savaşıyorsun ama Assassins Creed'de şehir içindeki serbestlik istediğin gibi dolaşabiiyorsun ve düşmanlarla daha çok etkileşim var, oyunun hikayesi içinde devam ederken kazandığın paralarla kendine yeni savaş aletleri alabiliyorsun, her an her yerde bir çarpışma çıkabiliyor ve bire bir çarpışmalarda hareketlilik çok daha iyi...

Bence sen biraz daha oyna hocam başlarda bende zorlanmıştım ama oyunu çözünce muazzam zevkli oluyor...

Geri