Asus F3SC200DR notebook

Kodla Büyü

erbaa83

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bende Asus F3SC200DR notebook var ve garantisi 4 ay oldu biteli. Notbookun sol menteşesi birkaç gün önce kırıldı. Bu F3 serilerinin menteşesinde problem olduğu için tekrar değiştirebiliyorlarmıs...Daha önce böyle bi durumla karsılasan var mı? Yarın kargoya verecem....

Menteşelerini bilmiyorumda hocam kasa dandik benin kasa iki kez sol lat taraftan klavye bitim noktasından çatladı. bir kez değiştirdiler. ikincide garanti bitmişti göndermedim zaten göndersemde yine yanı şey olacaktı aldım iyi kalite bir yapıştırıcı yapıştırdım.
Göndermeden önce sevisle görüştünmü sonradan para istemesinler.

yolcu9' Alıntı:
Menteşelerini bilmiyorumda hocam kasa dandik benin kasa iki kez sol lat taraftan klavye bitim noktasından çatladı. bir kez değiştirdiler. ikincide garanti bitmişti göndermedim zaten göndersemde yine yanı şey olacaktı aldım iyi kalite bir yapıştırıcı yapıştırdım.
Göndermeden önce sevisle görüştünmü sonradan para istemesinler.

Servisle görüştüm görmeden birşey diyemeyiz dediler... Garanti kapsamında olmazsa 70 dolar ödersin dediler... Kasa zaten her taraftan çatladı hadi neyse de menteşe kırılınca monitör açılmıyor ve buda büyük sıkıntı .... Bilgisayarı paketledim yarın kargoya verecem kargo masrafları falan bayağa bi külfet çıkacak gibi....

Geri