ASUS N53JF-SX267V Aldım 1700tl/12 sizce nasıl?

Kodla Büyü

ilk3r

Süper Üye
Süper Üye
Model N53JF-SX267V ***Yeni***
İşlemci Intel® Core™ i5-480-2.66GHz (Turbo up to 2.9)/3M Ön bellek
Bellek 4GB(2Gx2) DDR3
Sabit Disk Kapasitesi 500GB-5400rpm
Ekran Kartı 1GB DDR3 NVidia GT425M
Ekran 15.6 " HD LED(1366 x 768)
Wireless 802.11 A/B/G/N
Ağ Bağlantısı 10/100/1000 Gigabit
Optik DVD Yazıcı (8xSuper Multi-Dual)
Bluetooth Var
WebCam Var , 2.0MP
Bağlantı Seçenekleri 1 x Mikrofon, 1 x Kulaklık (S/PDIF), 1 x VGA port, 1 x USB 3.0 ports , 2 x USB 2.0 ports, 1 x RJ45 LAN, 1 x HDMI ,1 x WLAN On/Off Switch, 1 x E-SATA (USB2.0 Combo)
İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium Türkçe
Ebatlar/Ağırlık 39.1 x 26.6 x 2.9~3.9 cm, 2.71 kg (6 cell battery)
Garanti 2 Yıl Uluslararası Garanti

Arkadaşlar bu laptopu 1700 tl / 12 taksite aldım bakarmısınız? Sizce nasıl?

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasin ... 6.0445.htm

Hocam Kalite, özellik ve fiyat olarak iyi diye düşünüyorum bir Asus sempatizanı olarak..Hayırlı olsun diyorum. Allah HDD' ne bad sector vermesin ;)

hhtc' Alıntı:
Hocam seni üzmek istemem ama keşke Gold' a uğrasaydınız sizin bilgisayarla aynı teknik özelliklerde (sadece RAM 3 Gb) Hp Pavilion u 1.289 a aldım bugün

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp ... Bilgisayar

ordaki fiyatına bakmayın 1289 a aldım

Hocam aynı makineler değil ama bu latop i5 480 kullanıyor 4gb 500 gb hdd.
Fakat keşke usb 3.0 ve E-sata özelliğine dikkat etseydiniz. Çünkü önümüzdeki teknoloji usb 3.0 ve e-sata üzerine kuruluyor.

Ucuz ama daha iyi değil ekran kartı gt 425 = hd 5650 ayarında bir ekran kartı

Sizin önerdiğinizde esata ve usb 3.0 yok

Asus servis ağının yaygın olduğunu düşünüyorum en azından istanbulda oturuyorum. Birde 5 sene önce arkadaşımın kullandığı asus laptopun 2 kere yere düştüğünü ve ekran ve alt kasanın çatladığıını ve hala kullandığını hatırlıyorum. Genelde bu marka pek bir dayanıklı oluyor.

Bilgisayarınızı özellikleri gayet iyi hocam, zaten biliyorsunuz güle güle kullanın.
Ben dizüstü bilgisayarlarda biraz da estetik olması gerektiği kanaatindeyim.
Yani bu özelliklere göre biraz daha yakışıklı olabilirmiş sanki :oops:

Hocam yanlış anlamayında ben aslında bu laptopu çok estetik bulduğum için almıştım ilk mesajımın linkinde fotolar var.

bu aletin ekran kartı nasıl photoshop veya cs5 hızı nasıl bir de oyunlarda idare eder mi alan arkadaşlar bana anlatsın
benim fujitsuyu sattım bunu alcam

Hocam bu mesaj tarihlerinden de anlaışlacağı üzere eski bir model şimdi bu modellerin sandy bridge işlemcilileri ve gt 540 ve550 olanları mevcut ve n55sv olan modeller extrem modeller geçiyor.

GOLDDA 978tl bu yüzden düşündüm şimdilik idare eder diye düşündüm siz şu an bunu kullanıyor musunuz

Geri