Asus N56VZ-S4225D 8GB Notebook Bilgisayar

Kodla Büyü

no_comment

Aktif Üye
arkadaşlar merhaba geçen arkadaşımla media markete gidip asussun s4225d modeline baktık.Ürün gayet güzel bir ürün kasatasarımı ve klavyenin bulunduğu alt kısım gerçekten çok ii çok sağlam .Ama fiyatı her zamna olduğu gibi çok pahalı idi.Eve gelip netten biraz arastırma yaptık ve en uygun olarak notebookaderi diye bir sitede bulduk.

Hemen hemen tüm fiyatları diğer firmalara göre daha düşük.Bugün sipariş verdik bugünde kargoya verilmiş.Bakalım nasıl gelecek ürün.Hızlı gönderim içinde teşşekür ederiz notebook adresine

http://www.notebookadresi.com/asus-n56v ... n2995.html

Hocam pahalıya almışsın. Teknosa da bunun bi üst modeli (16 Gb ram ve Win8, Blu-ray yazıcı) 2365 TL ve taksitli. Ancak indirimi beklemen gerekiyordu tabi. Full HD ekran süper bilgisayar. Senin aldığından çipseti de farklı, maksimum 8 GB ram destekliyor ve işletim sistemi DOS yazıyor. Neyse hayırlı-uğurlu olsun. Güle güle kullan...

Hocam hoparlörüne baktın mı hoparlörler atta olduğu için ses dışarıya kötü geliyor bilgisayarı kaldırdığında dehşet ses geliyor. Bu tasarımlar bence yanlış yapılmış bende K55VJ modeli var dediğim gibi ses olayı kötü.

hasari' Alıntı:
Hocam hoparlörüne baktın mı hoparlörler atta olduğu için ses dışarıya kötü geliyor bilgisayarı kaldırdığında dehşet ses geliyor. Bu tasarımlar bence yanlış yapılmış bende K55VJ modeli var dediğim gibi ses olayı kötü.

hocam yanlışın var hoparlör bilgisayarın üstünde ön panelin hemen altında aynı model bende de var memnunu çok şükür. benimki 16 GB tabii :+1:

kasimyildizi' Alıntı:
Hocam pahalıya almışsın. Teknosa da bunun bi üst modeli (16 Gb ram ve Win8, Blu-ray yazıcı) 2365 TL ve taksitli. Ancak indirimi beklemen gerekiyordu tabi. Full HD ekran süper bilgisayar. Senin aldığından çipseti de farklı, maksimum 8 GB ram destekliyor ve işletim sistemi DOS yazıyor. Neyse hayırlı-uğurlu olsun. Güle güle kullan...

blue ray yok hocam 16 gb ram win 8 var ben aldım. bue ray yazıcılı olan bi hafta sonra indire girdi 2390 tl idi onunda ram 8 gb.

xasi05x' Alıntı:
hasari' Alıntı:

hocam yanlışın var hoparlör bilgisayarın üstünde ön panelin hemen altında aynı model bende de var memnunu çok şükür. benimki 16 GB tabii :+1:
Bu modelde öyle ise sorun yok. :)

xasi05x' Alıntı:
kasimyildizi' Alıntı:

blue ray yok hocam 16 gb ram win 8 var ben aldım. bue ray yazıcılı olan bi hafta sonra indire girdi 2390 tl idi onunda ram 8 gb.

Hocam sizde de N56VZ-S4255H modeli mi var. Ben özelliklerde Blu-ray (RW) görünce blu-ray yazıcısı var diye atlamıştım. Bi kaç yerde yazıcısı yok diye yorum görünce hevesim kursağımda kalmıştı. Sizin deneme imkanınız oldu mu. Dün nero 12de boş olarak blu ray yazmaya kalkıştım. Kayıt etme sürücüsünde
"Disk tipleri: CD-R/RW, DVD R/RW, DVD DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD DL, BDXL" olarak belirtmiş. sanırım yazmayı destekliyor.
edit: bluray li olanını aldınız sandım, yanlış anlamışım yorumunuzu..

16 GB Ram mi olur ya. Win 8 de aero bilmem ne kalkmış. Geriye dönüş başladı. Vay be üniversite yıllarımda twinmosum vardı 128 mb... Parmakla gösteriyordu herkes. 130 milyona mı ne almıştım hem de ikinci el. Bu teknoloji adamın moralini bozar hocam. Aldıklarını yazma foruma. :)

Buzkırıcı' Alıntı:
2500tlye monster alirim icinde 4 ram 2 hdd yuvasi var.

hocam bende çok düşündüm monster ve msı ge 60 modelini ama buralarda hiç inceleyemediğim için kararsız kaldım. kasa tasarımıda önemli bence asusu inceledim hoşuma gitti aldık bakalım...

almamak lazım ozaman bu kadar sıkıntı varsa.. ne alıcaz ozaman :?:

Geri