Atölye şefliği maaş farkı

Kodla Büyü
Doğum sonrası iki aylık ücretsiz izin dönüşünde sisteme atölye şefi değilde ögretmen olarak giriş yapılmış. Ben normal şef olarak görevine devam edip ek dersimi de ona göre aldığım için MEBBİS deki görevlendirme kısmında boyle bir yanlışlık olduğunu farketmedim. Şimdi durumun hem mebsiste düzeltilmesini hem de geriye dönük maaş farkını alabilirmiyim bunu merak ediyorum. 2009dan itibaren 5 yıllık bir süreci kapsıyor bu durum

Şeflik maaş farkı diye birşey yok. Sadece 6 saat kesin ek ders var. O da fiili yapılan şeflikte. Yaptığınız sürece alırsınız.

Son düzenleme:
Bende yaptım ama hiç fark vs almadık. Normal maaşım yattı. Sadece bende değil tüm okullarda öyleydi çalıştığım.

Son düzenleme:
Hocam maaş fark ediyor ama çok fazla olmadığı için bir çok memur ekleme bile yapmıyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 60 lira gibi bir farkı var.
Doğrudur. O da bugünün şartında. 2018 demi ne yaptım 2 sene. Araştırıp soruşturdum fark mark birşey yok demişlerdi. Belki de ödedi maliye bilmiyorum. Mebbiste yazıyordu.

İlk çalıştığım yerdeki ilçe milli eğitim benim işlememiş bordroda öğretmen olarak görünüyordu. Geriye dönük almak için uğraşmadım. Hocalarımızın dediği gibi çok bir fark yoktu. Şu anda çalıştığım yerdeki ilçe yapmış bordroda alan şefi olarak görünüyor ve farkı alıyorum.

Doğum sonrası iki aylık ücretsiz izin dönüşünde sisteme atölye şefi değilde ögretmen olarak giriş yapılmış. Ben normal şef olarak görevine devam edip ek dersimi de ona göre aldığım için MEBBİS deki görevlendirme kısmında boyle bir yanlışlık olduğunu farketmedim. Şimdi durumun hem mebsiste düzeltilmesini hem de geriye dönük maaş farkını alabilirmiyim bunu merak ediyorum. 2009dan itibaren 5 yıllık bir süreci kapsıyor bu durum

dilekçe yazıp okulunuza verin. geriye dönük 5 yıla kadar alınabiliyor bildiğim.

Öğretmenle şef arasında Ocak-haziran döneminde yan ödemeden kaynaklı 55 TL maaş farkı var.
Bu farkın asıl sebebi öğretmene 750, şefe ise 975 temininde güçlük zammı ödenir.

Geri