Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ATAK 2.0 Test Versiyonu

Konu, 'BTE- Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği' kısmında muharremyildiz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. helvetika

helvetika Üye

servisatk dosyası var sistem içerisinde, ona tam erişim yetkisi vermeyi deneyin. kısıtlı kullanıcı olduğu için çalışmıyor

2. McRAM

McRAM Seçkin Üye Seçkin Üye

bende de aynı sıkıntı var .çözüm bulan var mı

3. exelsior

exelsior Aktif Üye

Değerli hocalarım, hazırladığım imaj çalışmasında Atak 2.0 sorunsuz çalışmakta ve anlatım videosunu da ekledim. Atak 2.0 da şu anda hiçbir sorun olmadan kullanılabiliyor ama arkadaşlar neden hala sorun yaşıyor anlayabilmiş değilim.

4. botecii00

botecii00 Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar ben tahtaya kurdum win10 imajlı, fakat usb yi takınca ekran geliyor ve yönetici şifresi girmemi istiyor sorunu nasıl halledebilirim.

5. unsaldogan

unsaldogan Site Gezgini

Bende ilk kurduğum tahtalarda sıkıntı olmadı sonra kurduğum tahtalarda açılışta yönetici izni istemeye başladı. Sanırım bunun sebebi "uyumluluk bölümünde tüm kullanıcı ayarlarını değiştirmem. Şimdi atak 2.0'ı yönetici olarak çalıştırıp şifre girip kurdum ve kullanıcı ayarlarına müdahele etmedim. Şimdilik sıkıntı yok. Bu anlattıklarım @exelsior hocamın hazırladığı imaj için geçerli. Eğer bu imajı kullanıyorsanız hocamın hazırladığı şu videoya bakabilirsiniz:

6. Mehmet_Erdogan

Mehmet_Erdogan Üye

yeniden açıldıktan sonra ebaadmin şifre istior girersen ne ala girmezsen ataksız kullanmaya devam ediyorsun win8.1

Son düzenleme: 16 Eylül 2018
  7. eecier

eecier Site Gezgini

Programı geliştirmeye çalışanlara saygım var ama kim bu programı servis ettiyse yaygınlaştırdıysa yazıklar olsun ona bin derdimize bin dert ekledi yok servis inisiydi yok korumalı flash bellekti yok autorun virüsüydü lanet ettirdi 5 yıldır yapamam da diyemezsin sabah akşam flash biçimlendir yok şu yok bu foruma gel ukala ukala yorumları oku yok ben bilgisayar mühendisiyim yok ne lanet olsun atağına da flashına da

8. BlackSoiL

BlackSoiL Aktif Üye

Epey gerilmişsiniz anladığımız kadarıyla ancak üslubunuzun hiç de hoş olmadığını belirteyim. Yorumunuza cevap veren biri olarak baştan belirteyim benim programla hiçbir ilişiğim yok. Ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Ancak emek harcayıp hiçbir maddi çıkar sağlamadan bu programı yapanlara saygısızlık yapıyorsunuz. Kimse size bu programı kullanma zorunluluğu getirmedi. Silersiniz gider başka bir program kullanırsınız veya hiçbirini kullanmazsınız sizin bileceğiniz iş. Ücretsiz bir programı kullanıp üstüne böyle yorum yapmanıza anlam veremedim doğrusu. Şu ana kadar 16 sayfa olan bu başlık altındaki yorumları okuduğunuzda elbet sıkıntınızı çözecek bir takım çözüm yolları bulabilirsiniz.
    Ben programdan gayet memnunum. Buradaki imajı kullanıyorum ve o başlık altında ATAK 2.0 ile ilgili olan mesajımda belirttiğim gibi gayet memnunum. Her hatanın bir çözümü elbet vardır. Moral bozmak yerine moral vermeyi ve biraz daha düzgün bir üslupla araştırmayı denemenizi tavsiye ederim.
    Saygılar.

9. TayfunKoc

TayfunKoc Site Gezgini

Merhaba hocalarım Vindows 10 Mersin V5 de kullanıyorum flashları tanımıyor. var mı aynı sorunu yaşayan?

10. mustafat

mustafat Üye

windows 7 için kurulum yapmadan nelere dikkat etmeliyim?
    görev yöneticisi devre kaldır etkin den başka

11. oguz_kilinc

oguz_kilinc Site Gezgini

işletim sistemi win 7 faz1 deep freeze li tahtalara kurduğumda deep freeze aktif yaptıktan sonra "atak yetkisiz erişim" uyarısı alıyorum ve tahta kendini kapatıyor, neden böyle oluyor, böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

12. eecier

eecier Site Gezgini

Üslupta herhangi bir sıkıntı küfür kötü söz göremedim, moral bozmak gibi bir amacım yok burası bilgisayar öğretmenlerinin forumu ve ben 10 yıllık bilgisayar öğretmeniyim 9 yıldır formatörlük yapıyorum bu forumda düşüncelerimi dile getirebileceğimi düşünüyorum programla ilişkiniz yoksa neden savunuyorsunuz belli ki sizin okulda akılltı tahtalar kullanılmıyor ya da az kullanılıyor ben sadece şikayetimi dile getirdim herkes yaşıyor aynı sorunları forumda yüzlerce konu cevap var ben bugünden itibaren bu programı kullanamayacağım görevimin bu olmadığını düşünüyorum kendinize güveniyorsanız yazın sağlam programlar Meb onaylı olsun gerekirse paralı olsun yönetmeliği de işleyin zorunludur diye yapalım

13. mtprogrammer

mtprogrammer Aktif Üye

@eecicer hocam, siz de bir zamanlar pek çok kişinin karşılaştığı sorunlar/durumlar ile karşılaşmışsınız.
    Şahsen ben de usb yuvalarının bozulmasından, Windows'un saçma sapan hatalar vermesinden, açılmayan/kilitlenen işletim sisteminden, sürekli virüs bulaşan usb bellekleri yeniden tanıtmaktan, gelenlerden gidenlerden vb. durumlardan bıkıp usandığım için Atak yazılımını gördüğüm yerde kaldırıyorum. Yapanın emeğine sağlık ama bana uygun değil. Çözüm olarak, teneffüslerde ve boş derslerde izlenmesi için NetSupport yükleyip tahtaları uzaktan izlenmesi yönünde bilgilendiriyorum. Anahtarlarını kullanarak öğretmenler tahtaları kilitliyorlar. Böylece tahta yüzeylerinin de çizilmesi, hasar görmesi engelleniyor.

portos bunu beğendi.
  14. pc_shic

pc_shic Site Gezgini

Merhabalar.. 2-3 senedir sıkıntsız atak kullaniyoruz tahtalarda.. Gecen tarih saatlerde hata var denmesiyle tarihi guncellemek istedim deep freeze pasif yaptiktan sonra birkac sefer pc yeinden basladi, en son acildiginda ataktan eser yoktu, tekrar yukledigimde kilit ekranindan sonra flashi takinca pc yeniden basliyor ve program ucuyor.. Atak 2 denedim o da olmadi, yetkisiz erisimden dolayi yeniden baslatiliyir diyip saniyeler icinde yeniden baslatiliyor.. win8.1 yüklü deepfreeze pasf.. forumdaki hesp ayarlari yönetici izinleri gibi ayarlari degistirdim ama degisen bişey yok.. Ne yapmaliyim? Yardımcı olursaniz sevinirm..

15. mexemet

mexemet Üye

arkadaşlar benim faz 1 administrator ms dos ta aktif ettim ,atak çalıştı yalnız bir sorun var. admin şifresi istiyor açılışta onu nasıl kaldırırım.

16. vlkn123

vlkn123 Üye

Bende de benzer bir problem oluyor yüklüyorum kilit ekranı geliyor normal çalışıyor filan sonrasında yeniden başlat deyince yine aktif oluyor fakat düğmeden kapatıp açınca program gidiyor bunun nedeni ne olabilir yaşayan var mı?

17. netman

netman Seçkin Üye Seçkin Üye

netplwiz komutunun kullanımına bakacaksınız. Burada anlatılmış.

18. mexemet

mexemet Üye

tşkler

19. eyLuLL

eyLuLL Üye

imaj attığım tahtaya atak kuruyorum.sadece benim flashı tanıyo kilit olarak, nerede yanlış yapıyorum acaba.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal