Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ATAK 2.0 Test Versiyonu

Konu, 'BTE- Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği' kısmında muharremyildiz tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. helvetika

  helvetika Üye

  Kayıt:
  26 Kasım 2016
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  servisatk dosyası var sistem içerisinde, ona tam erişim yetkisi vermeyi deneyin. kısıtlı kullanıcı olduğu için çalışmıyor
   
 2. McRAM

  McRAM Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  465
  Beğeni:
  1
  bende de aynı sıkıntı var .çözüm bulan var mı
   
 3. exelsior

  exelsior Aktif Üye

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  420
  Beğeni:
  103
  Değerli hocalarım, hazırladığım imaj çalışmasında Atak 2.0 sorunsuz çalışmakta ve anlatım videosunu da ekledim. Atak 2.0 da şu anda hiçbir sorun olmadan kullanılabiliyor ama arkadaşlar neden hala sorun yaşıyor anlayabilmiş değilim.
   
 4. botecii00

  botecii00 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  7 Kasım 2013
  Mesajlar:
  856
  Beğeni:
  17
  arkadaşlar ben tahtaya kurdum win10 imajlı, fakat usb yi takınca ekran geliyor ve yönetici şifresi girmemi istiyor sorunu nasıl halledebilirim.
   
 5. unsaldogan

  unsaldogan Üye

  Kayıt:
  28 Eylül 2016
  Mesajlar:
  26
  Beğeni:
  3
  Bende ilk kurduğum tahtalarda sıkıntı olmadı sonra kurduğum tahtalarda açılışta yönetici izni istemeye başladı. Sanırım bunun sebebi "uyumluluk bölümünde tüm kullanıcı ayarlarını değiştirmem. Şimdi atak 2.0'ı yönetici olarak çalıştırıp şifre girip kurdum ve kullanıcı ayarlarına müdahele etmedim. Şimdilik sıkıntı yok. Bu anlattıklarım @exelsior hocamın hazırladığı imaj için geçerli. Eğer bu imajı kullanıyorsanız hocamın hazırladığı şu videoya bakabilirsiniz:
   
 6. Mehmet_Erdogan

  Mehmet_Erdogan Üye

  Kayıt:
  8 Eylül 2017
  Mesajlar:
  1
  Beğeni:
  0
  yeniden açıldıktan sonra ebaadmin şifre istior girersen ne ala girmezsen ataksız kullanmaya devam ediyorsun win8.1
   
  Son düzenleme: 16 Eylül 2018
 7. eecier

  eecier Site Gezgini

  Kayıt:
  10 Ekim 2009
  Mesajlar:
  50
  Beğeni:
  0
  Programı geliştirmeye çalışanlara saygım var ama kim bu programı servis ettiyse yaygınlaştırdıysa yazıklar olsun ona bin derdimize bin dert ekledi yok servis inisiydi yok korumalı flash bellekti yok autorun virüsüydü lanet ettirdi 5 yıldır yapamam da diyemezsin sabah akşam flash biçimlendir yok şu yok bu foruma gel ukala ukala yorumları oku yok ben bilgisayar mühendisiyim yok ne lanet olsun atağına da flashına da
   
 8. BlackSoiL

  BlackSoiL Aktif Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2007
  Mesajlar:
  101
  Beğeni:
  3
  Epey gerilmişsiniz anladığımız kadarıyla ancak üslubunuzun hiç de hoş olmadığını belirteyim. Yorumunuza cevap veren biri olarak baştan belirteyim benim programla hiçbir ilişiğim yok. Ben de sizin gibi bir kullanıcıyım. Ancak emek harcayıp hiçbir maddi çıkar sağlamadan bu programı yapanlara saygısızlık yapıyorsunuz. Kimse size bu programı kullanma zorunluluğu getirmedi. Silersiniz gider başka bir program kullanırsınız veya hiçbirini kullanmazsınız sizin bileceğiniz iş. Ücretsiz bir programı kullanıp üstüne böyle yorum yapmanıza anlam veremedim doğrusu. Şu ana kadar 16 sayfa olan bu başlık altındaki yorumları okuduğunuzda elbet sıkıntınızı çözecek bir takım çözüm yolları bulabilirsiniz.
  Ben programdan gayet memnunum. Buradaki imajı kullanıyorum ve o başlık altında ATAK 2.0 ile ilgili olan mesajımda belirttiğim gibi gayet memnunum. Her hatanın bir çözümü elbet vardır. Moral bozmak yerine moral vermeyi ve biraz daha düzgün bir üslupla araştırmayı denemenizi tavsiye ederim.
  Saygılar.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal