Atak programı kaldırma(yardım)

Kodla Büyü

mystick

Üye
Arkadaşlar bugün ilk kez atak programını okuldaki tahtaya kurdum herşey yolundaydı ancak bir kaç sorumsuz öğrencinin koridorda koşuştururken elime çarpmasıyla flash bellek elimden suyun içerisine düştü ve çalışmaz hale geldi ancak bu olaydan evvel müdür bey ile görüşmemde bunu onaylamadı yani tahtalara programın kurulmasını istemiyor bende tahtadan bunu nasıl kaldıracağımı düşünüyorum yarına kadar yapmalıyım lütfen yardımcı olun yeni bir kilit yapmak haricinde ne yapabilirim tamamen kaldırmak istiyorum...

Atak dosyasını silmek çok basit C:\Windows\servisatk.exe programını sil yada adını değiştir pardüsten oluyor.
Ben bizim tahtada denedim oldu :)

Not : Öğrenciyim

mentalrob' Alıntı:
Atak dosyasını silmek çok basit C:\Windows\servisatk.exe programını sil yada adını değiştir pardüsten oluyor.

veya Daha Gelişmiş Bir Bypass Yazılımı Yazabilirsin Görünmezilik Açısından
Not: Bende Öğrenciyim

ibrahim367' Alıntı:
mentalrob' Alıntı:

veya Daha Gelişmiş Bir Bypass Yazılımı Yazabilirsin Görünmezilik Açısından
Not: Bende Öğrenciyim

veya sana güvenen seni insan yerine koyup sana anahtar flash takılı iken bilgisayarda her haltı yaptıran öğretmenine şükretmen lazım

Merhaba, Adım Adım
1. Adım: Metin Belgesi Aç
2. Adım: içine Şunları Yaz
Yazılacak Kodlar

taskkill /f /im servisatk.exe
taskkill /f /im explorer.exe
start explorer.exe
exit

3. Adım: Metin İsmini Yeni Metin Belgesi.tex den stop.bat Yap.
4. Adım: https://dosya.co/6595ocaplw0v/Yeni_klasör_(3).zip.html Bu Dosyayı İndir İçindeki .bat Uzantılı Dosyayı Sil Yaptığımızı Koy.
5. Adım: Aynı Klosörde Olsun

6. Adım: Daha sonra dosyayı flash belleğe atın. flash belleği akıllı tahtaya takın, dosyayı akıllı tahtaya, bilgisayarım C: bölümüne atın. Dosyayı açın, Windowsx101 adlı programı çalıştırın. İşlem Tamamlandı.

İyi Günler, :) :)

Geri