Atak Programı Şifre Yardımı

Kodla Büyü

iozturk

Üye
Merhaba akıllı tahtalarımızda atak programı kullanıyoruz. Yeni anahtarlar oluşturmam gerekti fakat şifremizi unuttuk. Bunun çözümü nedir ne yapmam gerekir ?

Atak kaldırma flashınız varsa kaldırıp, yeni şifreyle atağı yeniden kurup, anahtarlarınızı yeniden oluşturacaksınız.
Şifreyi bilmeden yapabileceğiniz bir şey yok.

Arkadaşlar bende cevap bulamadım şifre sorunuma. Şimdi yeni geldiğim okulumda flashları kaybolmuş öğretmen arkadaşlar vs durumlar var, şifrelerin değişmesi gerekiyor bunun tek yolu, program kaldırma flashının olması mı? Yeniden kurulum mu yapmak gerekiyor yoksa tüm şifreyi değiştirip güncellemenin bir yolu var mı? Tabi şu an kurulumu kimin yaptığını da bilmiyorum kendisi okuldan ayrılmış sanırım.

Arkadaşlar bende cevap bulamadım şifre sorunuma. Şimdi yeni geldiğim okulumda flashları kaybolmuş öğretmen arkadaşlar vs durumlar var, şifrelerin değişmesi gerekiyor bunun tek yolu, program kaldırma flashının olması mı? Yeniden kurulum mu yapmak gerekiyor yoksa tüm şifreyi değiştirip güncellemenin bir yolu var mı? Tabi şu an kurulumu kimin yaptığını da bilmiyorum kendisi okuldan ayrılmış sanırım.
bende aynı durumdayım bir çözüm buldunuz mu

Atak kaldırma flashınız varsa kaldırıp, yeni şifreyle atağı yeniden kurup, anahtarlarınızı yeniden oluşturacaksınız.
Tahtalara kurulu olan ATAK'a ait kurulum klasörü yoksa yapabileceğiniz en temiz ve tek şey tahtalara yeniden imaj yüklemek olacaktır. Başka çözümü yok bu işin, zaten çözümü olsa öğrenciler ATAK'ı kaldırıp, kullanırdı değil mi?

Geri