Atamada açıklanamayan yerleştirme

Kodla Büyü
Oraya atanan kişi ihtiyaç listesinde olmadığı halde ilici atamada seçmiş olamaz mı. İl içinde bütün okullar ihtiyaç olsun olmasın açılıyor. Hocam gittikten sonra norm güncellemesi olmadı ise norm düşülmemiştir. bölge normu ile olsa idi ihtiyaç listesinde görünürdü. Ya da sehven ihtiyaç listesine birileri yazmamıştır. Bu dönemde dönmeyen terane yok. Benim şahsi düşüncem norm fazlası olduğunda okulundan ayrılmak istemiyorsan tayin istemiyeceksin. Tayin istediysen istediğin olmuştur zaten.

Resen gönderildim hocam.Hatta ilk tebliğ tarafıma yapılmadı.Müdür hatasını kabul etmişti. İkinci atamada ben istemedim belki biri dışarıdan,açık olan iki okuldan biri dolarsa ben de kendi okulumda kalırım dedim. Fakat olmadı.3. atamaya yani resene kaldım ve atandım. Yani tayin istemesem de resen atandım.

Resen gönderildim hocam.Hatta ilk tebliğ tarafıma yapılmadı.Müdür hatasını kabul etmişti. İkinci atamada ben istemedim belki biri dışarıdan,açık olan iki okuldan biri dolarsa ben de kendi okulumda kalırım dedim. Fakat olmadı.3. atamaya yani resene kaldım ve atandım. Yani tayin istemesem de resen atandım.

O zaman peşini bırakma hocam. Kamu denetçiliği ne kadar düşün derim. Hatta önce millî eğitime gidip beni resen atadiniz madem yerime nasıl başkası gelebiliyor bu nasıl iştir diye araştır. Belki bi yüzü kızaran olur en azından sanmam ama bi ihtimal

Geri