Atandık ama atandıgımız okullarda labaratuvar yok!

Kodla Büyü

bote2009

Site Gezgini
Merhaba.Atandık ve olmasını beklediğimiz şey de oldu.Okullarımızda labaratuvar yok.Derslerımızı nasıl ısleyecegız.Tecrubeli hocalarımızdan yardım bekliyoruz.

hocam hiçbirşey yapma bak bir abin olarak söylüyorum ters şeyler söylüyor olacağım ama
ben 30 bin tl harcadım kurduğum laboratuar okulların 4+4+4 dönüştürülmesinden dolayı başka bir binaya taşındı ortaokul ilkokul binasında kaldı yaptığım laboratuar boşa gitti kendi emeklerimle idarenin bir gram yardımı olmadan yaptığım laboratuvar gitti. onun için sende benim gibi sinir krizleri geçirme.
hiçbirşey yapma. bir tutanak tut laboratuvar olmadığına ve ihtiyaç olduğuna derslerin işlenmediği konusunda bir tutanak yaz birkaç öğretmeninde tutanakta imzası olsun ayrıca idareye bilgisayar laboratuvar ihtiyacı olduğuna dair bir dilekçede ver. bu iki belgeyi elinde tut. zümrelerin içinede yaz laboratuvarsız ders işlenemeyeceğini sınav yapılamayacağını yaa aklına ne geliyorsa yaz belgele yat aşağııı.
çünkü bu memleket karadüzenle yönetiliyor. benim 3. yılım 3 defa sistem değişti içine tükirim böyle yönetici ve adamların.
aynen dediklerimi yap koyver sallama not ver öğrencilere az çok anlarsın kim iyi kim kötü o şekil verirsin notları.

Ders 1 saat iken görevlendirme gittiğim okulda 1 dönem sınıfta işlemiştim. Şimdi iki saat oldu ve bizim gibi uygulamaya dayalı bir ders için sınıfta bu süre gerçekten uzun, yazdır hocam bol bol yazdır.

muhakkak bir bilgisayar ve projeksiyon vardır onları al kullan sınıfta.

Kgunduz hocama kesinlikle katılıyorum.Diger soylenenlerı de yapmaya çalışacağım onerılerınız ıcın de çok TSK ederim.

Geri