Atatürk Diyor ki... [Panolar için]

Kodla Büyü

s_kajmeran

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
28 tane güzel söz var... Örnek olsun diye 1-2 tanesini de aşağıda koydum... Okul sitelerinde veya panolarda kullanılabilir...

Kolay gelsin...
1

2

Buradan İndirebilirsiniz...

Ekli dosyalar

• 10853_1247475261189_1058645019_807516_1958880_n.jpg
    10853_1247475261189_1058645019_807516_1958880_n.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 2,792
  • 10853_1247475141186_1058645019_807513_6418338_n.jpg
    10853_1247475141186_1058645019_807513_6418338_n.jpg
    12.9 KB · Görüntüleme: 2,790
  • ataturk.rar
    317.3 KB · Görüntüleme: 1,117
Hocam; Ben Atatürk'ü 10 Kasım'da anlattım. Hocam sen tarih öğretmenimisin diye üstüme geldi idare. Bir de Atatürk köşesi yaparsak topa tutarlar, sürerler fizana

yorukali' Alıntı:
Hocam; Ben Atatürk'ü 10 Kasım'da anlattım. Hocam sen tarih öğretmenimisin diye üstüme geldi idare. Bir de Atatürk köşesi yaparsak topa tutarlar, sürerler fizana

........................ (idareye)

yorukali' Alıntı:

"Sıradışı büyük insanlar,daima sıradan insanların şiddetli muhalefeti ile karşılaşır."
diyor "einstein"...

Boşverin hocam idarenin veya bir başkasının ne dediğini... Anlattığınız insan Batılıların Bile yüzyılın lideri dediği bir kişi ve bu ülkenin kuruluşunun fikir işçisi; böyle bir kişiliği anlatmak için illada tarih öğretmeni olmaya gerek yok :)

yorukali' Alıntı:

Hocam sinmiyelim! Yaptığınız şey zaten MEB istenen şey normalde
bazı arkadaşlar gibi sadece yıllık planlara Atatürk haftası yazmamışsınız.

zaten ülkemiz ilerliyememişse Atatürk ü iyi tanımadığımızdan ve anlayamadığımızdan
kaynaklanıyor.

Ne gibi bir orun hocam ??

Kullanılsın diye paylaştık ki :) Nette bir çok yerde var bunlar, elimdeydi paylaşayım dedim...

Saklansın diye yapmamışlardır eminim yapan kişilerde :)

Tabiki kullanılabilir... Kolay gelsin...

yorukali' Alıntı:

Tüm zümrelerde madde olarak eklenen,
Zümremiz alanına giren derslere ait Atatürkçülük konuları 2457 sayılı Tebliğler Dergisine göre yıllık planlarda gösterildiği üzere derslerde işlenecektir.
maddesi ne olacakmış peki?

Teşekkürler hocam. Hepsini bir arada vermeniz güzel oldu.

Klasörde 28 dosya vardı. 400*300 piksel boyutunda olan 5 tanesi bir gif dosyasında , 400*133 boyutunda olan 23 tanesini de bir gif dosyasında birleştirdim. Okul sitelerinde kullanabiliriz

Ekli dosyalar

• AtatürkSözleri1.gif
    AtatürkSözleri1.gif
    260.9 KB · Görüntüleme: 2,430
  • AtatürkSözleri2.gif
    AtatürkSözleri2.gif
    115.8 KB · Görüntüleme: 2,429
Hocam çok güzel bir paylaşım gerçekleştirmişsiniz. Tam da ihtiyacımız olan bir paylaşımdı. Hemen renkli olarak çıktısını alıp önümüzdeki hafta ATATÜRK köşemi yeniliyorum. Bu ülke geçmişini öğrenmeli. Bu eksiklik başta biz öğretmenlerin. Öğrencilerimize gerektiği gibi liderlik edemiyoruz. Bu gibi etkinliklerle Atamızın nasıl bir deha olduğunu göstermemiz gerek. Tekrar teşekkürler.

Paylaşım için teşekkürler hocam. Atatürk'ü anlamalıyız ve anlatmalıyız. :!:
Yalnız yazılardaki bazı kelimelerin baş harfleri gereksiz yere büyük olmuş, yani yazım yanlışı olmuş. :|

@fahrican hocam güzel olmuş ellerinize sağlık, yanlız hızlı geçiyor resimler...

Güle güle kullanın arkadaşlar... :)

bayos' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler hocam. Atatürk'ü anlamalıyız ve anlatmalıyız. :!:
Yalnız yazılardaki bazı kelimelerin baş harfleri gereksiz yere büyük olmuş, yani yazım yanlışı olmuş. :|
Devir değişti hocam. Yok mu Said'in sözleri okula asalım.

yorukali' Alıntı:
tanıdığımız Ali Çimen böyle bir idareye böyle bir konuda pabuç bırakmazdı ama... okul nerdeydi @coder_ali?

Geri